Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szilveszteri házibuli! De hogyan?

Szilveszteri házibuli! De hogyan?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és még sose voltam bulizni nrm is vágyok... de most szilveszterkor muszáj csinálni egy jó kis házibulit :D

Szerintetek milyen kajakat vagy ropogtatnivalokat vegyünk vagy csináljunk?

Inni valók mik legyenek?


Adjatok tanácsokat hogy mit hogy stb... 😃


2016. jún. 23. 21:39
 1/10 A kérdező kommentje:
JA! És irjatok játék ötleteket hogy tartalmasan teljen az idő!n
2016. jún. 23. 21:41
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Süsü pezsi után egy kis üvegezés
2016. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 gnoomage ***** válasza:
60%

Ahogy nézem szerintem egy pizsipartit csináljatok süsü pezsgővel, az pont nektek való.


És ezt nem bántásból, csak szimplán a ropogtatnivaló szóért megtiltatnám tőled az összes alkoholt...

2016. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

miért muszáj? :D


3. miért?? akkor mit mondjon helyette??


chips mindenképpen

ha fogtok inni alkoholt, akkor célszerű vizet venni (ha nem annyira jó a csapvíz)

és narancslé célszerű, azt lehet keverni pl.: vodkával :D


üvegezzetek

2016. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A ropogtatnivalón gondolkodni még ráérsz. Előbb azt tisztázd, hogy hányan lesztek, hol lesztek, az mennyibe fog kerülni, mennyi a keret, aztán majd utána gondolkodhatsz a csipszen meg az üdítőn.
2016. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gnoomage ***** válasza:

4# Mert ez tipikus menő akarok lenni hozzáállás... Ha az ember annyira tudni akarja milyen egy házibuli elmegy egyre. Egy 16 éves csak szól az osztálylába és ha nem bukik 2x biztos lesz szinte minden hétvégén 2.


Meg alapból nem tartom jó ötletnek azt, hogy egy olyan ember akarjon egy vérbeli házibulit csinálni, aki még az se biztos hogy látott rendes részegeket. A házigazdának tudnia kell mikor kell feldobni a hangulatot, kivinni valaki a levegőre vagy valahova hányni és fel kell készülnie rengeteg bonyodalomra. Szimplán felelőtlenség egy picit, főleg ha a társaság is ilyen lesz, mert akkor még komoly gondok is lehetnek.

2016. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi a fäsznak kell már ezen gondolkodni?
2016. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2. "csak szimplán a ropogtatnivaló szóért megtiltatnám tőled az összes alkoholt..."


a ropogtatnivaló szó hogy függ össze az alkohollal? :D

2016. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gnoomage ***** válasza:

7# Az átlag 16 éves már bulikba jár, ahogy ez régebben is így volt, akárhogy jönnek az emberek a "bezzeg az én időmben dumával".


8# Nem az én hibám, hogy nem tudsz megérteni egy szöveget ;)

2016. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugy ertem hol van meg a szilveszter??
2016. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!