Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogyan rendezzek szilveszteri...

Hogyan rendezzek szilveszteri házibulit, ha nem tudok konkrét helyszínt, ahol tarthatnám? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szilveszteri bulit szervezni januárban? Megőrültem én? - jogos, ha felmerül bennetek ez a kérdés. De a helyzet az, hogy egy barátom és én házibulit szeretnék rendezni viszont nincs hol, ezért már most elkezdtünk ezen agyalni, hogy mik jöhetnek szóba. Itthon a körülmények nem megfelelők, ezért szeretnék egy helyet találni, ami megfelelő lenne. Szóba került még az egyik barátomék háza, viszont az ő szülei nagy valószínűséggel otthon lesznek, nem tudjuk, hogy vehetnénk rá őket, hogy elmenjenek, mert csak úgy biztosan nem fognak elmenni. A másik lehetőség egy másik barátom apjának a háza volt, ami akár még meg is valósulhatott volna, ha épp a mostani szilveszterkor ezzel a barátommal nem egy olyan buliban lettünk volna, ahol a házban szinte minden elromlott a buli következtében... (Kétlem, hogy ezek után vállalná a felelősséget náluk.) A harmadik opció, ami lehet, hogy elsőre őrültségnek hangzik, hogy kibérelhetnénk egy házat. Valahol hallottam ilyenről, de konkrétumokról nem tudom, és gondolom, árban se lenne túl olcsó. Ezek után, mit tanácsolnátok nekünk? Mivel tudnánk rávenni a barátom szüleit, hogy elmenjenek otthonról (lehetőleg jó messzire)? Vagy a házbérlés jobb ötlet? Mindenképp házibulit szeretnénk. Előre is köszi a válaszokat :)


18/L



2015. jan. 23. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
"a házban szinte minden elromlott a buli következtében." No akkor az ismerösök kiesnek. Nem tudom hol élsz az országban, de mindenütt vannak rendezvényszervezök akik tudnak megfelelö helyszint ajánlani.
2015. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biztos, hogy 18 vagy?
2015. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ki fogja odaadni a házát bulizni?
2015. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan idióta nem lesz, aki 1 napra kiadná a házát/lakását azért, hogy szétverjétek. Persze, nálatok meg a barátodnál nem lehet :D


Egy millió kocsma meg egyéb szórakozóhely van, ahol lehet termet bérelni. Kultúrházakat meg hasonlókat is ki lehet bérelni, persze oda már kéne jópár ember, hogy ne horror áron legyen.

2015. jan. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyetek ki egy nyaralót hétvégére.
2015. jan. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!