Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek milyen problémái vannak...

Kinek milyen problémái vannak az életben? ( ha nem vagyok túl személyes ) vagy gyerekkorában milyen volt?

Figyelt kérdés
JÖHETNEK A SZTORIK.

2016. jún. 24. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Apám borderline-os volt, hat éves koromig agyonverte a két bátyámat és engem, és sajnos édesanyámat is. Hála az égnek öngyilkos lett. Ilyen egy igazi magyar rendőr. :)
2016. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem a rendőrrel volt a baj, hanem a rendszerrel.

Engem jelenleg a lakásvásárlás aggaszt, hogy sikerül e valami jót majd kifogni, mert elég jól megdrágultak az árak.

2016. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a rendőrrel baj volt. Nem kicsit. A rendszer az mellékes.
2016. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mintha nem is lennék...:(
2016. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pénzhiány, sz@r fizetések ez a legnagyobb problémám.
2016. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban vert a bátyám, mert őt anyám verte. Engem is vert anyám...akit meg a nevelőapánk vert (gyönyörű, mi? XD) Éheztem is, és tetves is voltam. Téglákon is aludtam. Koszos voltam, nem voltak barátaim. Aztán rendbejött a sorsunk de folyamatosan bűntudatom volt, mert engem kevesebbet vertek, és ezért azt hitte bátyám, hogy jobban szeretnek.


Most lesz egy éve, hogy leküzdöttem a vagdosást, ami éveken keresztül tartott. És most vettem észre, hogy cseberből vederbe esve hánytatom magam hónapok óta, nem rendszeresen. Hát ez volnék én. Elég elcse*szett vagyok, de ez van.

2016. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden héten, éveken át, lelkileg megkínoztam magam szülők felöli szeretethiánnyal. Mindig mikor vissza, hazamentem nagyszüleimhez, órákon át csöndben sírtam.

Higgyétek el, sokkal rosszabb mint ahogy hangzik s ez csak a lelki.

Mostanra nincs probléma amit ne tudnék megoldani e traumák hatásai miatt.

Bárki akinek kell segítség, akármiben, nyugodtan írjon rám. Kezdve 6#sal.

2016. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te segítesz?
2016. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok párt találni magamnak, nehézségeim vannak a munkahelyemen, nem tudok váltani.
2016. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!