Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vonzódnak jobban az...

Miért vonzódnak jobban az emberek a vaterához, mint a zsibvásárhoz, pedig a zsibvásáron nincs feltöltési díj, jutalék; amit nyújt, az viszont ugyanaz?

Figyelt kérdés

#kedv #vatera #vonzalom #zsibvásár #egyforma szolgáltatás #kedvező feltételek
2016. jún. 25. 10:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem hallottam a zsibvásárról. Lehet ezért, mert nem ks tudják hogy van ilyen!
2016. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Vatera jobban ellenőrzött, lehet értékelni az embereket is, igen van jutalék, de kevesebb eséllyel vágnak át. (Nem tudom zsibvásáron milyen lehetőségek vannak, nem ismerem. !!)
2016. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

A zsibvásáron is van visszajelzés és ellenőrzött.


Ugyanúgy. Bankkártyáról utalsz, van egyenleged, stb.

2016. jún. 25. 11:24
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Mert a Vateráról már mindenki hallott, arról a zsibizéől meg nem sokan. En se.
2016. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Furcsállom, hogy nem ismerik az emberek, de elhiszem, hogy így van. Csak nem értem, hogy miért.


Nézzétek meg az oldalt.


Ha különbséget találtok funkcióban, minőségben, kérlek, írjátok meg.


De akkor lehet, hogy az az ok, hogy ne ismerik az emberek?


Nekem a neve (zsibvásár) tűnik kissé... szóval nem egy jól hangzó név, de a vatera? Az sem jobb.


Írjatok még.

2016. jún. 25. 11:26
 6/27 A kérdező kommentje:
Pedig a zsibvásár is sok éves oldal. Most meg nem mondom, hogy mióta üzemel, de több éve.
2016. jún. 25. 11:27
 7/27 A kérdező kommentje:

Plusz szerintem sok eladó azért csak szétnéz hirdetés ügyben, mielőtt bárhol megjelenteti a cikkeit.


Vagy nem? Pedig ez magának az eladónak az érdeke.


Nincs jutalék, nincs feltöltési díj. Szerintem sokkal kedvezőbb. Már az eladóknak. Végül is a vevőknek is, mivel a jutalékot nem számítja bele az eladó a termék árába.

2016. jún. 25. 11:30
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Hirdettem eladokent, kiemelessel is talan. Alig jott valami vasarlas.

Nem ismerik az emberek.


Es ne gondold, hogy megnezik a neten hol lehet venni meg azt a termeket. Ha megneznek, tuti nem a vaterarol vennenek.


Ismeri a nevet es ennyi. A Google kereseshez is hot hulye a tobbseg.

Szoval amig valaki marketinges nem nyomja le a torkokun a zsibvasart addig nem fogjak tudni, hogy onnan is lehet vasarolni.

2016. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Értelek. Köszi. Kár érte, pedig ugyanolyan minőségű, mint ismertebb "társa".


Bár én már arra sem emlékszem, hogy a vateráról hol hallottam, szerintem nem reklám alapján.

2016. jún. 25. 13:00
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert a vatera beáldozott néhány(rengeteg) milliót reklámra. A zsibvásár meg nem,nem ismerik. Mivel nem ismerik kevés a hirdető és kevés az érdeklődő. Feltöltesz oda egy terméket senki nem hív, a vaterára meg aznap 3-an..


Ez olyan mint a jófogás, az egy bitszemétkupac ,katasztrófa az egész keresője ,összeomlik hirdetés feladás közben stb, de állandóan nyomják az ócska nyekergő mupetshow figurával a reklámot. Mindent el lehet adni, ha sokat nyomatják.

2016. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!