Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vonzódnak jobban az...

Miért vonzódnak jobban az emberek a vaterához, mint a zsibvásárhoz, pedig a zsibvásáron nincs feltöltési díj, jutalék; amit nyújt, az viszont ugyanaz?

Figyelt kérdés

#kedv #vatera #vonzalom #zsibvásár #egyforma szolgáltatás #kedvező feltételek
2016. jún. 25. 10:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Apró megjegyzés Zsibvásárhoz: ordas hiba ,ha egy weboldal nem képes a megjelenítő képernyő felbontásához alkalmazkodni ,és nem látszik ,lemarad a tartalom-szöveg két széle, ráadásul scrollozni sem engedi oldalra a képet. Egy sallert megérdemelne a weboldal készítője.
2016. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Igen... ne is mondd. Nagyon nem jön be nekem az az oldal.


No mind1, reménykedjünk, hogy a zsibi tulaja is belehúz.

2016. jún. 25. 13:26
 13/27 A kérdező kommentje:

Bocs, a 12-es hozzászólásomat a 10-esre reagáltam.


A 11-es hsz-nak: még nem tapasztaltam, de biztosan úgy van, ahogy írod.

2016. jún. 25. 13:28
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Én mint weboldalakhoz valamelyest értő szemmel nézem ezeket,de egy átlag felhasználó az azt nézi hogy mit reklámoznak és hol tudja hamar eladni a vackát vagy hol van amit keres.


És ahová gyűlik a tömeg oda gyűlik még több,tipikus mikor valahol hosszú sor áll akkor ott biztos valami jót adnak,és oda áll a többi ember is a végére, pedig lehet egy utcával arrébb ugyanaz van olcsóbban. Már rég megdőlt a jó bornak nem kell cégér, mondás.


Ami roppant idegesítő a legtöbb hirdetési oldalban hogy 5 lapon keresztül ugyanaz a hirdető ugyanazt árulja és ezt engedik. Lásd vatera-jófogás

2016. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Gondolom, azért engedik, mert abból is van pénzük.


Amúgy szerintem nem csak vackot lehet kapni, mi nemrég egy fenyőbútort vettünk, újat.


Nyilván a vagyonosabb réteg nem ilyen oldalakra jár vásárolni. ;-) Bár vannak műtárgyak is, szóval még járhatnak is akár. Csak más kategóriák érdeklik őket (van rá pénzük).

2016. jún. 25. 14:27
 16/27 anonim ***** válasza:
Oké a vacak csak egy szófordulat volt lehetett volna bigyó is :D Egyértelmű hogy ami használt, az nem feltétlenül rossz. Amúgy én még az ebayt preferálom csuda dolgok vannak ott ,bár ott is megy az "ugyanaz 5 oldalon keresztül" stílus,de kínai barátaink jófej eladók, nem csalódtam még bennük.
2016. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Oké! :-) Így már értem!


Mi is használjuk az ebayt is. :-)

2016. jún. 25. 14:35
 18/27 A kérdező kommentje:
Visszatérve a kérdéshez, talán ennek kapcsán pár ember megismerte a zsibit vagy megismeri.
2016. jún. 25. 14:41
 19/27 anc válasza:
mert a Vatera több éve ismert a piacon, a zsibvásár kevésbé lépett a köztudatba, valószínűleg okkal :)
2016. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Amennyiben ismersz konkrét okot, kérlek, írd meg, köszi!


Egyébként a zsibi is évek óta működik...

2016. jún. 27. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!