Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit irjak az önéletrajzomba? 16 l

Mit irjak az önéletrajzomba? 16 l

Figyelt kérdés

Ott hagytam a sulit most az auchanba akarom be adni az oneketrajzomat de nem tudom hogy mit irjak bele stb....

Segitenenek?


2016. jún. 26. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Diákmunkák? Szakmai gyakorlatok?
2016. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Inessential ***** válasza:
Miért hagytad ott?
2016. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagytad ott a sulit 16 évesen? Ne haragudj, de ha most nem tanulsz, akkor nagyon rosszul jöhetsz ki a helyzetedből.
2016. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig nem egy nagy ördöngösség eljutni az érettségiig. Ha meg az megvan, akkor utána jöhet egy szakképzés és sokkal jobb jövő elé nézhetnél, mint így.


Szerintem inkább egy másik középiskolába add be a jelentkezésedet. Ráadásul 16 évesen nem hinném, hogy bárki is alkalmazna, 8 általánossal a hátad mögött.

2016. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még egy középiskolát sem tudsz elvégezni, akkor nincs mit írnod az önéletrajzodba, és nem is érdemes 3 szakos betanított munkán kívül mással próbálkoznod, mert még felnőtteket sem szívesen vesznek fel 8 általánossal, nemhogy egy fiatalkorút.
2016. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!