Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról h...

Mi a véleményetek arról h lányok lájkolják meg viccesnek találják, az ilyen retardált hülye gyerek idétlen videós, képes postokat, mindeközben magukról azt vallják hogy az idiótákat nem birják és elhajtják őket?

Figyelt kérdés
bejön nekik, előnybe részesitik, de eközben meg azzal dobálóznak hogy ők nem olyanok..
2016. jún. 27. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Különbséget tesznek aközött, hogy valaki tényleg hülye, vagy csak hülyeségnek szánt dolgot készít.

Humorérzék, nevetés.

2016. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te jó isten! Itt a világ vége! Valaki lájkolt valamit, amivel nem értett egyet szerinted.
2016. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és képzeld egyszer a youtuben belájkoltam valami videót, ahol valami nerd táncolt bénán. Akkor most nekem a nerdek lettek az eseteim? Ez ám a gondolatmenet. :D
2016. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!