Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megverjek egy gyereket?...

Megverjek egy gyereket? Egyfojtában kinevet ha valami negatív dolog történik velem. Jószívű kedves gyerek vagyok, ezzel veszíthetek valamit ha megverem?

Figyelt kérdés
egyébként elsőként nevet ki mindig.A gyerek akit megvernék az egy kis töpszli gyerek akkora mint egy átlagos negyedikes,a pofája is nagy.Az egész osztály rühelli,a tanárok sem szeretik.Más már meg is fenyegette ha mégegyszer csinál valamit ellene nagy baj lesz.MIT TEGYEK?én is fenyegessem meg,vagy verjem meg?

2013. febr. 28. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi bajod származik abból, ha egy szánalmas egyén kinevet?
2013. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél a nickedért mindenképpen.
2013. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szard le azt a gyereket. Írod, hogy mindenki utálja, akkor meg ki nem szarja le, hogy min röhög? Ő baja, ha hülye.

Bocs a szóhasználatért, de túl álmos vagyok, hogy szebben fogalmazzak :D

2013. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Besz.rtam ezen a kérdésen xDDD
2013. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"A gyerek akit megvernék az egy kis töpszli gyerek akkora mint egy átlagos negyedikes"

nagy bátorságra és még nagyobb intelligenciára vall, hogy bántani akarod a gyengébbet

miért nem engem versz meg? úgyse bunyóztam évek óta, jólesne egy kis mozgás

2013. márc. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
akkor gáz lenne megverni ezt a gyereket?
2013. márc. 1. 13:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Keress magadnak hasonló méretű srácot akin kitöltheted a frusztrációidat.
2013. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hasonló vagy nagyobb méretű sráccal nincs bajom csak ezzel a töpszli gyerekkel van bajom
2013. márc. 1. 20:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem is év elején le akart járatni egy gyerek én erre beletérdeltem a falba a fejét.
2013. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyelj teljesen mindegy mekkora a gyerek ha nem te kötsz bele (márpedig nem mert leírtad a történetet), akkor nem lesz belőle semmi bajod ha megvered, mivel sokan utálják nem fognak lenézni, hogy bántod a kisebbet. Csak arra figyelj, hogy (velem legalábbis így volt) ha megversz egy gyereket azzal számolj, hogy ez hozhat még egy-két bunyót mert valószínű szól valami haverjának aki kb akkora lesz mint ő csak úgy már többen lesznek. Komoly sérülést nem igazán szerezhetsz mivel iskolában a tanárok leállítják ezeket.
2013. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!