Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minél inkább ki van töltve...

Minél inkább ki van töltve egy adatlap mondjuk társkeresőn, annál inkább felkelti a lányok figyelmét?

Figyelt kérdés
Ahogy láttam vannak férfiak akik azzal akarnak kitünni hogy sok szines képük van, és adatlapjukon is van egy pár infó, az instragam is, meg további elérhetőség. Valójában ez kell a lányoknak ? minél inkább ki van töltve annál hitelesebb ? Mi a garancia rá hogy ez jobban felkelti a figyelmet ? Vajon irnak e ilyen férfira ?
2016. jún. 28. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván figyelemfelkeltőbb. Régebben én is voltam társkeresőn. Sokan semmilyen adatot nem adtak meg magukról, csak az alapot, hogy férfi, x éves, x városban lakik. Na ebből aztán nem sok mindent lehet leszűrni. Max. annyit, hogy nem is olyan fontos neki, ha nemhogy egy mondatot nem írt magáról, de még a kiválasztható adatokat sem adta meg.

Fényképeket is szerettem. Azt is, ha több kép is volt. Akinek egy kép volt, az sokszor valami olyat rakott be, amit ő előnyösnek gondolt, de igazából nem is hasonlított ár, ez sokszor kiderült élőben. Szóval, ha több kép van, akkor jobb, több helyzetben is látni az illetőt.

Nem kell még ezer elérhetőség és rengeteg kép, de azért látsszon, hogy foglalkozott kicsit az oldalával.

Az is tetszik, hogy valaki vállalja magát, nem titok, mert akkor olyanra is gondol az ember, hogy esetleg házas, azért lehet róla alig tudni valamit.

2016. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
A külső fog meg, szóval ott szerepelhet regény is ezer adattal, nem fog számítani ha a nőnek nem tetszel. Akkor van jelentősége, ha több jelöltje van hasonló esélyekkel, és azt szereti ha sok a szöveg. Hallottam már nőtől olyat, hogy a terjedelmes bemutatkozásom miatt sznobnak tűntem, szóval az sem mindig ér célt. Talán a laza néhány sor a legelfogadottabb, csak ne legyen kopipészt szaga.
2016. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általánosságban véve is mindenkinek szimpatikusabb egy szépen kitöltött rendezett adatlap, mint pl. az hogy:

Hol tanult? az élet iskolálya

Hol dolgozik? minek az

Kit keres? komoj vagy sex kapcsolatot

+2 homályos tükörfotó. :D


De akinek pl. megtetszik a profilképe, és ránézek az adatlapjára, és nincs ott SEMMI, csak hogy Rák a csillagjegye, és Baranya megyében lakik, akkor már ikszelem is ki, mert nem szeretnék minden hülyeségre külön rákérdezni egyrészt, másrészt meg csak olyannak írnék, akiről elég infót tudok, és tényleg szimpatikus.


Az tényleg plusz pont, ha más elérhetőség, insta, face, stb meg van adva nála, úgy könnyebb ellenőrizni, több képet meg lehet nézni róla, érdeklődést, hobbit...


Akár nő, akár férfi, szerintem az a legjobb, ha van 4-5 JÓ MINŐSÉGŰ, aranyos képe, nem pózolós, nem erőltetett, nem szerkesztett. 1 kép kevés, 5-nél több meg már sok, nem kell komplett portfólió azért.

Az adatlapon legyen ott a teljes, valódi neve, a kora, a születésnapja, hogy melyik városban lakik, tanul, dolgozik e, hogy milyen célból van a társkeresőn, mik a hobbijai, a facebookja, mert az úgyis mindenkinek van, meg egy rövid bemutatkozás, amiből le lehet szűrni, hogy nem e teljesen hülye véletlenül. :D

2016. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányok nagy többsége nem ír rá férfira, csak ha nagyon "ott van" az adatlapja - tehát nagyon összepasszolnak leírás alapján és nagyon tetszik nekik a srác. Ez elenyésző. De tényleg nagyobb esély van arra, hogy egy olyanra írjanak rá, aki rendesen kitölti az adatlapját meg több fotót tölt föl, mint arra, tényleg, amikor az van az adatlapon, hogy "Jelölj be, ha meg akarsz ismerni!", semmi egyéb infó, és van egy homályos/szemcsés kép mellé. Az azt tükrözi, hogy igénytelen az illető és azt az 5 percet nem volt hajlandó rászánni a társkeresésre.
2017. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!