Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők, akik egy-két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik egy-két szavas adatlapokkal vannak fenn társkeresőn, milyen megfontolásból teszitek ezt?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatom, hogy a nők döntő többsége egy-két szavas összecsapott adatlapokkal van fenn a társkeresőkön.


Miért? Mire számítanak ilyen adatlappal?

Hogy majd egy értelmes, igényes pasi pont egy ilyen igénytelen adatlapos nőre fog ráírni?

Vagy hogy aki ráír egy ilyen 12 egy tucat adatlapos csajra, az nem a luk-luk alapon teszi ezt?


És ha még el is fogadjuk, hogy még így is akadhatnak az üzenetet írok között normális jelentkezők, mi az elképzelés, hogy hogyan tudni őket kiszűrni a tömegből?

Elvégre egy semmitmondó adatlapra csak semmitmondóan lehet ráírni: abból meg nem derül ki semmi. Nem tud kiderülni, hogy ki a komolyan vehető jelölt, és ki nem: max ha valaki nagyon tirpák, és egy mondatot nem tud értelmesen leírni, akkor azt talán ki lehet szűrni, de ennél többet nem.


Szóval mi a meggondolás a dolog mögött?


És persze mindebből adódik még egy kérdés: mennyire szoktatok panaszkodni arról, hogy a társkeresőkön milyen nehéz értelmes pasit találni?



2016. jún. 14. 09:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
Még mindig jobb mint odaböfögni egy 10 soros sablonos vackot.
2016. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%

Én szeretek szépen fogalmazni és leírni amit fontosnak gondolok. Nem sok kb 5-10 sor nagyon max. Azt tapasztaltam amíg fenn voltam, hogy senki nem olvassa el.

Mindenki rám ír, kérdezget, hogy milyen filmeket szeretek, stb. Ebből tudom, hogy nem olvasta, mert ha olvasta volna, akkor azt kérdezte volna: és milyen jó horror filmet láttam mostanában? Látom, hogy szereted a metalt, melyik a kedvenc bandád? Nem ezeket a milyen zenét szeretsz, mit nézel, stb stb...

Valszeg ők is úgy vannak vele, hogy mit fárasszák magukat... vagy csak nagyon nem jut eszükbe semmi, hogy mit írhatnak magukról és várják, hogy kérdezzék őket, vagy tényleg ennyire korlátolt az elméjük.


Amúgy én egy srácnak a leírásán csodálkoztam, full helyesírási hibás, vacak szöveg és két oldalon is fent volt, ugyanezzel a leírással.

Ekkor mondtam, hogy azért ez már gáz. :D

Olyan gáz, mint azok a lányok, akik egy sort nem képesek írni magukról, csak úgy kb. :D

2016. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%

Számomra ez csak előny, mert ebből is látszik, hogy nem az interneten élnek.

F

2016. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
Nem érünk rá hosszabbat hegeszteni.
2016. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
46%
A férfiak többsége is, a legtöbb adatlapból nem lehet kihámozni egy jó indító témát, amivel beszélgetést lehetne kezdeményezni.
2016. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%

Férfiak ugyanezt csinálják. Mire találtam egy normális adatlapot... Igaz, a párombál is annyi volt kiírva, hogy mosolyogj és szeresd a zenét, de ez legalább aranyos volt, meg a képei a tetoválásával és a gitárjával támpontot adott a beszélgetéshez.

De sok esetben ennyi sem, csak 1-2 kép, plusz a magasság (fú, de idegesített, amikor felmentem egy helyes srácnak az adatlapjára, és annyi volt odaírva, hogy 1xx centi. Kösz, ezzel ki vagyok segítve...)

Akinél nem volt semmi kapaszkodó, legalább képek a hobbijáról, azt ignoráltam...

2016. jún. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#1 "Még mindig jobb mint odaböfögni egy 10 soros sablonos vackot."


Ha nálad csak ez a két opció létezik, akkor az gáz.

Ha meg te is érzékeled, hogy nem csak ez a két opció van, akkor meg nem szorul magyarázatra a tôlem kapott piros kezed.


--------

#2 egyrést logikailag van egy olyan buktató abban, amit írtál, hogy azzal, hogy a pasik mennyire olvassák el az adatlapodat, azzal már csak akkor szembesül az ember, MIUTÁN létrehozta az adatlapját, és csak abban az esetben, ha az adatlapon volt mit olvasni.


A másik dolog meg, hogy a te példád pont azt mutatja, hogy miért érdemes normális adatlapot csinálni: már rögtön az elsô üzenetnél ki tudod szûrni, hogy ki az, aki egyáltalán olvasta az adatlapodat, és volt annyi minimális agya, hogy arra tudjon reagálni.

Tehát ha naponta kapsz 10 üzenetet, és abból egynek sikerül megugrania ezt a szintet, akkor rögtön látod, hogy a 10bôl vajon kivel érdemes elkezdeni levelezni.

Akinek meg semmi értelmes nincs az adatlapján, az meg max véletlenszerûen bökhet egyet, és van 1/10 esélye eltalálni az értelmesebb srácot.

2016. jún. 14. 09:59
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Magukból kiindulva azt gondolják, hogy másnak is csak a külső számít, ezért feleslegesnek tartják normálisan kitölteni az adatlapjukat. Na meg valószínűleg más érték nincs is bennük a testükön kívül.
2016. jún. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

Magadban kellene tudatosítani, hogy kit/mit keresel, és olyanokat keresni, akik hasonló értékrenddel bírnak, nem pedig elvárni, hogy mások neked megfelelően működjenek.

Mert igenis akadnak gondosan kitöltött adatlapok, miért nem ezekre írsz?

Egyszer egy férfi ismerősöm panaszkodott, hogy nem tud társkeresőn beszélgetni nőkkel, mert az adatlapjukból semmi nem derül ki. Kérdeztem, miért azokra ír, akiknek nincs kitöltve, hiszen ez már eleve jelzésértékű kellene, hogy legyen. Közölte, hogy neki ezek a nők jönnek be külsőre...

2016. jún. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a pasikat nem kifejezetten érdekli a sok rizsa, úgyis arra mennek, amit a képen látnak. Én legalábbis így vagyok vele, nem nagyon szoktam elolvasni a szöveget. Amúgy meg azt tapasztaltam, hogy amelyik csaj sokat ír magáról meg az elvárásairól, ott valami gáz van, ott valami önértékelési probléma vagy valami komoly sérülés van, és a szöveget használja hogy egyfajta "elégtételt" vegyen a pasikon. Vagy pedig a túl "tökéleteset" keresi... Rövid, tömör szöveg az igazi, azt egy-két pillantásból végigolvassa az ember. Úgyis a személyes találkozón dől el minden...
2016. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!