Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőn hogy lehet olyan...

Társkeresőn hogy lehet olyan adatlapot írni, amely elüt a sablontól? Rengeteget gondolkodtam, de nem vagyok túl kreatív, bővebben lent. Itt most a szöveges tartalomra gondolok.

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, hogy szinte minden adatlap úgy néz ki, hogy: "Sziasztok! Xy vagyok, nagyon szeretek moziba, színházba járni. Kirándulni is szeretek, valamint sportolni is. Elvégeztem a ... iskolát, ... szakmában dolgozom. Ha szimpatikusnak találtad adatlapom, írj".

Az a probléma hogy több százezer (szinte mindegyik) adatlap ilyen tartalmakkal bír... Sajnos én se vagyok kreatív hogy másmilyet írjak...

Nem volt soha problémám a fogalmazással de ebben az esetben nem tudok mit kitalálni...

Most a "ááá nem érdemes ezzel foglalkozni, mert ha nem vagy jóképű vagy nem jó a fotód, úgysem írnak, ha meg jó akkor igen, nehogy azt gondold hogy bárki elolvassa a szöveget" témát inkább hagyjuk.

Bemutatkozó levél esetén is érdekelnének a válaszok, ott szintén csak ilyen sablonok jutnak eszembe.



2014. júl. 29. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé kiábrándító a helyzet, hogy mindegyik nő csak utazgatna állandóan.

Nem mondom hétvégente belefér 1-1 kirándulás, vagy biciklizés akár naponta is, de az az állandó késztetés, hogy külföldre utazzanak...


Ha van valami különleges időtöltésed/hobbid, akkor leírod és máris el fog ütni a sablontól.

Én pl. szeretek gyűjteni/készíteni bizonyos dolgokat, ami maradandó nem csak az emlékeimben...


Én a magam részéről pl. annyira nem bírom a mostani zenéket, hogyha meghallom valamelyiket fejest ugranék a betonba. Tehát kicsit behatárolnám a zenei ízlésemet is, hogy nagyjából mit hallgatok.


Ha van biztos munkahelyed (és ha nincs), akkor leírod hogy állsz a gyerekvállaláshoz.

Nem ijedsz meg a gyerekektől, mint ahogy pl. a kertészkedéstől sem.


És olyat nem írnék, amit szintén sokan írnak, hogy hétvégente szeretnek a barátnőikkel/barátaikkal lenni. Az a másik fél számára eléggé kiábrándító lehet. Hiszen akkor mikor érnek rá egymással foglalkozni igazán?


Normális képet raknék fel magamról.

-Egy kép minimum, amin mosolygok. (Tehát nincs nagyon drasztikusan eltorzulva az arcom a nevetéstől.)

-Egy komolyabb kép, amin látnák alaphelyzetben az arcom.

(De nem úgy komoly, hogy mérges, és még csak úgy sem, mint aki valami büdöset érez.)


Ha esetleg belekezdtél valami számodra érdekesbe legyen az barkácsolás/kézimunka vagy egy könyv, akkor nagyon óvatosan talán azt is megemlítheted.


Nem mellékesen az étkezési szokásaidat. Eszel vagy nem eszel pl. húst.

És hogy nem érzel késztetést arra, hogy állandóan büdös ételeket egyél.


Jó, ha olyan olvasott/tájékozott vagy, hogy mindenről lehet veled beszélgetni.

(Nálam már kizáró ok lenne, hogy a sport (nézése elsősorban) és a politika nem érdekel.)


Sajnálom, de nekem se jut semmi extra különleges az eszembe.

Nézd mit írnak mások és biztos akad pár olyan, amiből ihletet lehet meríteni.


Ami a személyes találkozót és a többit illeti, az élettől is el tudja venni a kedvemet egy nő, ha nem fogadja el a neki szánt bonbont, vagy minden filmre azt mondja, hogy látta már.

2014. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!