Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is lesokkolt Bud...

Titeket is lesokkolt Bud Spencer halála?

Figyelt kérdés

2016. jún. 28. 21:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Már idős volt.
2016. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Igen.Főleg,hogy mostanában sok baj összejött az életemben,és ez még tett rá egy lapáttal.Szegény Bud,olyan aranyos volt.:`(
2016. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Engem nem különösebben. Azért, mert mégiscsak szép kort megélve (86 éves volt), egy örökre szóló életművet hagyva maga mögött, szépen, a családja körében ment el. És bizton állíthatom, hogy azok, akik a filmjein nőttek fel, azok mindig is örömmel fognak rá emlékezni. De ez az élet rendje.


" - Te Tony! Nem akarod üdvözölni ezeket a kedves rendőr urakat? - "


" - Üdvözlöm kedves rendőrúr! (bumm) engedj már kiszállni - "


Engem annak a szerencsétlen Christina Grimmie-nek a halála sokkolt, akit 22 évesen agyonlőtt valami vadbarom.

2016. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem, hiszen már 86 éves volt. Lehetett számítani rá, hogy lassan ez is bekövetkezik.
2016. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Pfuu.ne is mond..mikor elöszőr olvastam biztam benne hogy csak kacsa..mentem is egy nagyobb hìrpoltálra egyből. És mégegyre meg mégegyre..nem akartam elhinni.:(
2016. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, már pár éve sajnos féltem ettől, de ugyanígy félek előre Jack Nicholson, Morgan Freeman, Kirk Douglas vagy Clint Eastwood halálától is (és még sorolhatnám).
2016. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, tudni, hogy most már nem csinál több vicces, bunyós filmet :(

Nagyon szomorú látni, hogy elrohan az idő és mind tönkremegyünk.Hála istennek, nyugalomban, szépen ment el.

2016. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

"Szomorú, tudni, hogy most már nem csinál több vicces, bunyós filmet :("

Hát ez pont nem ezen múlott, egyébként sem forgatott már nagyon régóta.

Idős volt, természetes halált halt, teljes életet élt, nincs ebben semmi sokkoló.

2016. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én még el is bőgtem magam amikor olvastam.

Kedvenc volt!

R.I.P!

2016. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 MZ.per.X ***** válasza:
100%

Szomorúnak szomorú hír, de már vagy 16-7 éve, általános iskolás koromban is azon csodálkoztam, hogy mennyire öreg, és akkor volt 70 éves.


Pár éve halt meg egy idősebb színész, akkor pont ezt beszéltük ismerősökkel, hogy hogy elrepül az idő, egyik évben még gyerekként nézem a régi filmjeit, másik évben meg én is felnőttem.

2016. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!