Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is lesokkolt Bud...

Titeket is lesokkolt Bud Spencer halála?

Figyelt kérdés

2016. jún. 28. 21:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2%
Egyáltalán nem, semleges volt számomra. Sose szerettem a filmjeit, sose néztem. Unos-untalan ismétlik a tv-ben a filmjeit, ha kell ha nem, a világból ki lehetne kergetni velük. Már gyerekkoromban se szerettem. A sok verekedésen kívül nem sok érdemlegeset mutatott magából.
2016. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Sokkolni nem sokkolt, hiszen tudtam, hogy már nagyon idős, de mivel még a közelmúltban is olvastam vele interjút valahol, azt gondoltam, még sokáig köztünk lesz.


Ő egy legenda volt már életében is, egy igazi példakép, nemcsak mint színész, hanem mint sportoló és ember is.

2016. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem igen. Imádtam mint színészt, mint embert. minden tekintetben. Nyugodjon Békében, legyen neki könnyű a föld!


https://www.youtube.com/watch?v=03z4aRdHISA

2016. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Már olyan öreg volt, hogy erre lehetett számítani. Sajnáltam persze amikor hallottam a halálhírét, de szép kort megélt.
2016. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 MZ.per.X ***** válasza:
96%

"A sok verekedésen kívül nem sok érdemlegeset mutatott magából."

Az mondjuk elég gáz, ha te csak ennyit láttál egy élet munkásságából.


Számomra a Bud Spencer - Terence Hill filmek a mai napig a legjobb vígjátékok, kerek, egyszerű történet, ahol a jó az jó a gonosz meg gonosz, és gyakorlatilag minden percüket élvezni lehet. Szerintem a vígjáték kategóriában nem nagyon léteznek jobb filmek, főleg ha az elmúlt évtizedek szerencsétlenkedéseire gondolunk.

2016. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Igen. 2 estét végig sírtam :(
2016. jún. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen...

Nagy kedvenc Terence Hillel együtt.

Éppen sül a hagymás bab, ha elkészült megnézem az Aranyeső Yuccában-t.

PS: Chuck Norris akkor tanult meg imádkozni, amikor hozzányúlt Bud Spencer hagymás babjához.

2016. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Igen. Elég szomorú is lettem a hírtől.


Nyugodjon békében!

2016. júl. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Furcsa teremtmény az ember. Azt hisszük, kedvenc színészeink örökké élnek. Nem veszünk tudomást az évek múlásáról, hiszen a filmeken mindig a fiatal kedvencünket látjuk. Így aztán az agyunk becsap minket. Így fordulhat elő, hogy igen, sokunkat lesokkolt a hír, noha tudat alatt tisztában voltunk/vagyunk azzal, hogy nem volt már fiatal. Ahogy előttem írta valaki; ez az élet rendje. Az én korosztályomnak azért alighanem nem sikerül ennyivel elintéznie ezt magában, hiszen a tény, hogy egy újabb ikon távozott az élők sorából, eszünkbe juttatja önnön múlandóságunkat, így alighanem sokunk nevében mondhatom, hogy kicsit önmagunkat is siratjuk most. Elmegy lassan mindenki...
2016. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!