Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 14-16 évesek! Ti mennyit...

14-16 évesek! Ti mennyit piáltok? Mennyit vagytok részegek? Ez meddig egészséges, és normális?

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

14-16 évesen nem egészséges piálni és részegnek lenni. arról nem is beszélve,hogy a törvény is tiltja.

de a fejlődésben lévő szervezetnek sem tesz jót.

+ szerintem elég ciki részegnek lenni. lehet a ti korosztályotok menőnek tartja,de inkább szánalmas.

ha elmentek valamerre szórakozni 1-1 sör vagy koktél szerintem belefér. de komolyabb töményet én nem ajánlanék egyáltalán

2016. jún. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
15 vagyok és nem piálok, nem azért mert egy áldott jó gyerek vagyok, hanem mert aki piál ebben a korban, kivétel nélkül a birkaösztön miatt teszi. És mire kell ez a kérdés? Amúgy ha egy kicsit idősebb lennék, buliban mértékkel szerintem nincs vele baj.
2016. jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Jó korán kezded kisöreg. Tanulás már nem megy ennyire gondolom.
2016. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam részeg, ünnepekkor kapok pár korty sört. Max nèha mentését iszok.

14

2016. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ivós csak rengeteg ismerősöm az,és ez nekem fura.Egy ideig okés de nagyon van aki mar eleg durva
2016. jún. 30. 10:19
 6/9 anonim ***** válasza:
"14-16 évesen nem egészséges piálni és részegnek lenni" Miért? Hány évesen az?:D Amúgy ez a mai világban inkább már divat csak. Szerintem szégyen ha valaki piálás nélkül nem tudja jól érezni magát és akárhova megy muszáj "becsiccsenteni" mert olyan gátlásos. Persze a részeges sztorik jól hangzanak mindenhol hogy "jaj azt se tudtam hol vagyok stb" de valójában aki körülötted van józan fejjel annak elég gázos a szitu. Múltkor egy közkedvelt "piázó helyen" voltunk haverokkal és a 15-16 éves lányok ott játszották az agyukat meg őrjöngtek és inkább eljöttünk onnan mert már annyira gáz volt hogy mi éreztük cikinek hogy ott vagyunk a közelükbe.:D Félreértés ne essék én is szoktam iszogatni(ez alatt az 1-2 pohár whiskyt értek meg hasonlókat) kb havonta egyszer de ezt csak a társaság kedvéért nem azért hogy bebaszunk azt menők vagyunk.
2016. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok, még életemben nem ittam. Még pár évig nem is tervezem.
2016. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok és 15 éves korom óta aktívan bulizok és voltam már nagyon részeg is, egy évig sokat cigiztem is (mostmár csak hétvégente pár szál)

idén érettségiztem (5 éves gimi+ évvesztes vagyok, nem buktam soha) mindenből összejött az ötös és bőven 450 pontom van, szóval attól, hogy fiatalon bulizni jársz nem feltétlenül leszel buta gyári munkás....

ettől függetlenül azt javaslom, hogy ne vidd túlzásba, ismerd a határokat ha iszol és a cigivel meg főleg óvatosan!!! sokan szidják a piát de lóf**z a cigihez képest hosszútávon

2016. júl. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én annyi idősen minden hétvégén be voltam rúgva, állandóan cigiztem. (Ma már csak bulik alkalmával pár szál). Minden moslék piát megittam. Tökéletes időszak volt arra, hogy megtanuljam a határaimat, megtanuljak mértéket tartani és azt is hogy mit érdemes meginni meg mit nem. Egészséges nem voltam, sokat voltam beteg.

Ma már ha iszok is vagy keveset, vagy normális italból többet, persze így is előfordul hogy átesek a határon. Én ezt nem tartom nagy problémának. Sportolok, egészséges vagyok, semmi bajom.

2016. júl. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!