Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyenkor csak egészséges...

Ilyenkor csak egészséges irigységet éreznek az ember, vagy ez nem normális?

Figyelt kérdés

Tegnap a munkatársaimmal mentünk a szentendrei úton, és az egyik pirosnál a belsőben mellénk jött egy vadonatúj ezüst Mercedes SL 63 AMG vörös bőrbelsővel, és egy maximum 20 éves srác ült a volánnál mellette meg egy nagyon csinos, 20-nál szintén nem idősebb lány.

Padlógázzal indult, és előzgette az autókat.

A munkatársaim rögtön elkezdték,hogy hülye kis b**i gyerek, a retkes k**vájával, mi egész nap dolgozunk ez meg itt játssza a fejét az apja kocsijával, meg,hogy majd az első oszlopig lesz ilyen vagány gyerek stb...szóval ment a morgolódás.

Értem én,hogy nem igazságos ez, de nem tudom mi a jó szó, nem az,hogy bosszantó, de most ha ez jutott neki ez jutott, sok ezren örülnének az én, vagy a ti életeteknek is, mégsem szidnak minket azért mert van mondjuk egy Astránk, és sok ezer magyar embernek még kocsija sincs, és akkor még a világ többi részét nézzük meg.

Nem valami társadalmi kérdést akarok kirobbantani, csak nem tudom megérteni, ha valakinek van egy jobb kocsija az miért dögöljön meg?

22 éves vagyok, de ha nekem lenne egy olyan barátnőm meg egy olyan autóm, (vagy akár apám autója, tök mindegy) akkor lehet én is 120-al mennék végig a szentendrein.Meg te is, meg ő is, meg majdnem mindenki.Aki meg nem az hazudik.


2016. jún. 4. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Én nem mennék végig annyival.
2016. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Hát aki azzal szórakozik, hogy padlógázzal indul, versenyez a lámpánál, és 120-szal megy végig egy településen, az valóban egy kis idióta b_uzi gyerek. Függetlenül attól, hogy milyen autó van a feneke alatt. Inkább az első oszlopra tekeredjen fel, minthogy belém jöjjön vagy bárki másba.
2016. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Eszméletlen unalmas ez a fára csavarodás duma.

Ha minden gyorshajtó fára csavarodna akkor szinte senki sem lenne az utakon, pont olyan gyakorisággal okoznak balesetet a gyorshajtók mint a nem gyorshajtók.

2016. jún. 4. 13:13
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
3: Szerintem az igazi irigy az pont te vagy, nem a munkatársaid. Hiszen te valóban szeretnél olyan lenni (vagy már olyan vagy) mint az a "menő" csávó. A munkatársaid szerint meg gázosan viselkedett és ők nem szeretnének olyanok lenni.
2016. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na még hogy, én köszi, tudtam,hogy hiányzik valami irdatlan f***ság nulla logikával :)

Nem vagy okos attól,hogy valami abszurd dolgot állítasz ;)

2016. jún. 4. 13:39
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

5: Ebben semmi abszurd nincs.

Te egyetértesz a sráccal. A munkatársaid meg nem.

2016. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mivel értenék egyet?

Ha az tényleg egy AMG Merci volt, akkor több mint 500 LE.

Ültél már akár csak 120 lovas autóban?

Mert ha igen, vagy a felettiben akkor tudhatnád,hogy milyen érzés a gázra lépni, és akkor képzeld el milyet húz egy 500 lovas kocsi, ha már a 120 sem rossz.

Azért mert én éppen szabálytalannak láttam a gyereket, lehet,hogy amúgy meg végig 70-el ment utána.

Ha én most a céges Octaviával megyek egy 120-as tempót a városban akkor minden 22 éves férfi egy rohadt kis b**i a Skodájával akik fára csavarodást érdemelnek?

Ja nem, azt csak azokra mondjuk akiknek irigykedünk a barátnőjére meg az autójára.

Miért?Mert irigyek vagyunk.

2016. jún. 4. 14:35
 8/11 anonim ***** válasza:
9%

Mindenki 120-al menne és előzgetne ilyen autóval, még a legeslegnyugisabb autósok is, ezt meg tudom erősíteni.

És ja, maximálisan irigyek, ha egy 60 éves öltönyös úriember vezette volna, akkor is kitaláltak volna valamit hogy szidják, tehát nem az lett volna a baj, hogy nem dolgozott érte.

2016. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha egyedül a fára csavarodik a bánatot sem érdekli, magának okozza a hülyeségével a bajt, de mások is közlekednek rajta kívül akik valószínűleg haza szeretnének érni.


Ha meg normálisan közlekedik kb senkit sem érdekelne hogy mi és honnan van a segge alatt.

2016. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Koaxk Ábel ***** válasza:
73%

Az emberek irigyek és rosszindulatúak, teljesen mindegy, hogy az illetőnek joggal van e olyan kocsija, vagy egyszerűen jó helyre született, igazából senkinek semmi köze nincs hozzá, egészen addig, amíg nem másokat megkárosítva jut ilyen javakhoz.


Itt Magyarországon sajnos sok embernél ez megy, amit te is leírtál, ha a másiknak egy hajszálnyival jobban megy akkor már dögöljön meg és nem kell hozzá SL Mercedes!


Tegnap a szentendrei úton 7 db Ferrari ment konvojban gyönyörű hangjuk volt, egy ideig követtem őket és hálás vagyok, hogy láthattam, halhattam őket, mert nem mindennapi látvány volt, eszembe nem jutott, hogy b@xodjanak meg, miért nem én vezettem az egyiket...

2016. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!