Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha szerelmes...

Mit lehet tenni ha szerelmes vagyok, de nem vonz külsőleg az adott ember, meg próbáljuk vagy ne?

Figyelt kérdés

Szerencsére ez most csak elméleti kérdés,mert tartok ettől hogy így lesz...

Mert az első és eddig egyetlen barátommal(már vége lett,és ez is ártott a kapcsolatnak természetesen,de nem ezért szakítottam) is így kezdődött,hogy ő már szerintem szerelmes volt belém,eleinte nem érdekelt,de végül én is bele szerettem,viszont nem igazán kívántam,nem vonzott,de szinte mindenki,itt is,azt mondja hogy "ők is így voltak,aztán kialakult vonzalom is"szóval gondoltam próbáljuk meg.

Nem hazudtam,elmondtam ezt neki,bár nem akartam,de megmondtam neki hogy megérteném hogy ha így nem lenne velem,de ő azt mondta próbálkozzunk,biztos kialakul majd bennem is vonzalom,hát nem alakult ki...

Szóval ez a kérdés,ha neadjisten megint így alakul valakivel,adjak esélyt magunknak vagy ne,mert abból már nem lesz "semmi"?



2016. júl. 1. 01:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszett a barátom elsőre különösebben, de aztán kialakult a vonzalom is. Nem (csak) a külső a fontos. De biztos mindenkinek megvan az a tulajdonság, amihez soha életében nem bír majd vonzódni (túl kövér, túl sovány, alacsony stb.), az ilyen emberrel inkább nem érdemes kapcsolatot kezdeni. Monndjuk nem értem, hogy hogy lehet az ember szerelmes valakibe, aki semennyire sem tetszik.
2016. júl. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!