Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért működök ilyen furcsán?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért működök ilyen furcsán? Akibe szerelmes leszek (belsőleg), azt nem kívánom szexuálisan, akit meg szexuálisan vonzónak találok (külsőleg), abba meg nem szeretek bele.

Figyelt kérdés
Általában egy nő belső tulajdonságaiba szeretek bele, a viselkedésébe, na meg jó külsőre is tetszik valamennyire, de ez nem lényeg. És pont ezért szexuálisan nem kívánom annyira, és ezzel nem is akarom megbántani, inkább össze se jövök vele. Akit meg külsőre nagyon vonzónak találok, azokba meg nem szeretek bele, mert csak az állati ösztön hajt feléjük. Mit tegyek?
2014. márc. 20. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem működsz furcsán, csak az első amiről írsz,azt barátságnak hívják,amikor nem vonzódsz igazán külsőre és nem feküdnél le vele.


Akit meg kívánsz szexuálisan,azzal meg nem sikerült eddig hosszútávon együtt maradnod, hogy szerelmes legyél.

2014. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Nem hinném, hogy az barátság, ha mindig rá gondolok, vagy ha zavarba jövök, ha ott van, és hosszasan szemezünk. A barátaimmal valahogy ezt nem szoktam.
2014. márc. 20. 08:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Én olyannal lennék együtt szívesen, akit szeretek. Ha eléggé szereted, előbb-utóbb mindenét megszereted.

Bár furcsa dolog ez nagyon...

Ha valaki nem jön be, nem érzed vonzónak, akkor nem passzoltok össze. Ha állatok lennénk, csak azokkal foglalkoznál, akik iránt vonzalmat érzel (test, illat, hang, stb). Jól írtad, olyan ez, mint az állati ösztön. Az is. A tested mást akar, mint az agyad/szíved.

Az agyad és a tested is a tökéletes társat keresi.


Lehet hogy megtalálod egyszer azt, aki minden szempontból tökéletes. Aki keres az talál. :) Ha pedig összejönnél egy olyan nővel, akit vonzónak találsz, lehet hogy abból is lesz szerelem. Meg kell próbálni. Vagy a másik esetet, mikor nem tetszik annyira. Az élet nagyon szép ajándékokat tud adni Neked csak élni kell vele. Lehet egy kevésbé szép nő is szép, ha megtalálod benne a szépséget. :) Nem mindenki kívánja felkelteni a férfiak figyelmét. nem pakolja ki az "árut". Tegyél próbát és adj esélyt magadnak, magatoknak.


Hozzátenném, nem működsz furcsán. Biztos mindenki látott már számára vonzó embert, ha nem is lépett vele kapcsolatba, és biztos van más ember is, akinek a párja nem egy adonisz, vagy egy szexistennő, de emellett nagyon szereti, és mégis kitart mellette... Ez teljesen természetes.

2014. márc. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy lehet úgy beleszeretni valakibe, hogy nem kívánom, külsőre nem találom vonzónak? Én csak olyanba tudtam beleszeretni akivel megvolt a "kémia" is és úgy tudom ez a többségnél így működik. Ez a lelki szerelem dolog csak egy beképzelt valami..

.

A másik pedig ha beleszerettél akkor hogy a fenébe nem kívánod? Hisz egyik hozza maga után a másikat...akibe szerelmesek tudunk lenni azt lehetetlen nem szépnek látni külsőleg is. Számomra ezért értelmetlen ez a kérdés.

2014. márc. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves lehetsz,de egy szexuál pszichológust fel kellene keresned.
2014. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez furcsa kérdés!
2015. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!