Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok vagy nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok vagy nem? Nem vonzódom hozzá külsőleg, mennyire gond ez? Nagyon megköszönném a tanácsokat.

Figyelt kérdés

Több mint fél éve vagyok együtt a párommal. Az elején sem a külseje fogott meg,hanem az,hogy folyton udvarolt,láttam rajta,hogy tényleg meg akar szerezni és érdekes személyiség,ezért megfogott.Túlságosan elvoltam foglalva azzal,hogy megismerjem őt, akkoriban sokkal többet lehettünk együtt,végre foglalkozott velem is sokat valaki.Teljesen eltekintettem attól,hogy külsőleg nekem is tetszik.


Lett új munkája,ebből kifolyólag csak egy héten 2-3 napot tudunk együtt lenni,ha épp nincs suliban nehéz időszakom.

Egyre többet gondolok arra,hogy vajon vele miért nem érzem azt a nagy lángolást,mint az előző,első szerelmemmel akivel egy éve lett vége.Néha azon kapom magam,hogy hozzá hasonlítom őt,hogy ő hogy nézett ki és milyen a mostani,-ezt sem értem miért- őszintén néha frusztrál amiért túl rövidre vágja a haját,meghagyja a szakállát meg ilyenek.

Meg ha nincs velem azt érzem nem is hiányzik,nem vágyom arra,hogy hozzám bújjon, sokkal inkább egy aranyosabb fiút látok magam előtt.


Viszont emberileg ő a legjobb, hozzá hasonlóval nem is találkoztam még, imád engem,a kedvemben akar járni mindig,szóval egy nagyon jó ember és nem akarom őt megbántani a világ minden kincséért sem.Ilyen szempontból imádom,megszakadna a szívem ha miattam szomorú lenne.


Épp ezért,nem tudom mit tegyek...maradjak vele,amíg jól érzem magam és működik?Nemsokára jön az egyetem, és úgy gondolom akkor még ennyire sem menne...hisz még az a 2-3 nap is kiesne, max hétvégente látnánk egymást ha épp nem lesz munkája. Mások szerint nem vagyok egy csúnya lány,és ugye új közegben nem tudom mennyire tudnék ellenállni az ismerkedésnek stb.

De addig legyünk együtt és meglátjuk hogy alakul?Vagy mi legyen?Te mit tennél?

Ő már tervez előre velem :/

18 ő 24F


2015. márc. 20. 21:51
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsi az első bekezdés végénél *külsőleg nekem NEM is tetszik.
2015. márc. 20. 21:53
 2/2 anonim ***** válasza:

Állítólag lehet boldog egy kapcsolat akkor is, ha nincs szerelem. Márpedig itt nincs. Ha szerelmes lennél a barátodba, akkor nem érdekelne a külseje, szépnek látnád akkor is, ha nem az.

Érthető, hogy nem akarod megbántani - de ha úgy vagy vele, hogy nem is szereted, azzal vajon nem bántod jobban? Nem mondom, hogy szakíts, neked kell eldöntened, hogy neked, nektek jó-e így ez a helyzet. Legfontosabb az őszinteség! Ha elmondanád ezt a barátodnak, lehet, hogy már ő sem akarna veled lenni.

2015. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!