Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Túl sötét lett a szín, amivel...

Túl sötét lett a szín, amivel kifestett a festő, nagyon nem tetszik, hogy szóljak igazán udvariasan?

Figyelt kérdés
Még csak alapozás, holnap jön befejezni. Jelent pluszköltséget 2-3 árnyalat világosítás?
2013. máj. 15. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha már bekeverte a festéket,akkor nehéz világosabbat csinálni .Esetleg ha megszárad,akkor mindig világosabb lesz

Megkérdezed lehet e még módosítani világosabbra .

2013. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sokkal világosabb lesz, ha megszárad.
2013. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

mutatott színmintát?

hogyan állapodtatok meg?



mester, ez nem az a szín, amiben megállapodtunk, nem fizetem ki


(csak nehoyg összefröcskölje a falat bosszúból)

2013. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
94%

Miért nem menet közben szóltál?

Nyugodtan mondd meg neki, hogy világosabbat szeretnél, és valahogy meg kellene oldani.

2013. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem fízetem ki, sokkal világosabb lesz, mutatott színt...Ezek butaságok! Ugyan Ti beleegyeznétek a saját badarságotokba?

------

Egyszerűen ha profi, és nem kezdő a piktor, akkor látja az arcodon a nem tetszést, és felajánlja, hogy újra ki keveri a kért színt és lefesti!

Én a festő helyében: kikeverem a kért színt és pl. az radiátor háta mögött ~1 m2-t lefestenék és 1/2 óra múlva már látható a szín eltérés! (addig elfogyasztanék 1 kávét!!

2013. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az átlag lakástulajdonos egy 3*4 cm-es színmintából nem tudja elképzelni, milyen lesz az egész szobája abban a színben kifestve. Ha boltban kevertette a színt, kicsi a valószínűsége, hogy nem azt, amit te választottál. És igen, világosodik majd száradáskor, elsőre nagyon csalóka.
2013. máj. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nálunk festettek,akkor kikevert színből csinálta a festő. Én simán mondtam neki,hogy sötét, világosabbat szeretnék. Tett bele fehéret és úgy már jó is lett. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát....... Mond meg neki,hogy kicsit sötétnek találod.
2013. máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
na. mi lett ?
2013. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megcsinálta, isteni lett :)))))))))
2013. máj. 17. 11:16
 10/12 anonim ***** válasza:

megszárdt, kivilágosodot??

vagy újrakente?

2013. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!