Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki a tükörben fotózott...

Ciki a tükörben fotózott profilkép?

Figyelt kérdés

Éles kép lett az arcomról, kb mellig, és előnyösen nézek ki rajta, jó kép lenne, jól sikerült végre egy. Szerintetek ciki, ha belelóg a kezem és a telefonom a képbe, vagy teljesen mindegy?


Lány vagyok egyébként.


2016. júl. 1. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy minél több ilyen kép van valakiről Facebookon, annál több az ismerősei is, de egy ismerőse sincs, aki lefényképezné...
2016. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Másfél éve nem cseréltem profilképet, most is csak azért kínlódtam, mert már változtam. A telefonom nem jó minőségű képet csinál elölről, szemből fotózva meg olyan idétlen az egész.. Nincs fent sok képem, egyáltalán. Nem vagyok facebooklakó :)
2016. júl. 1. 20:26
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Vágd le ha tudod. De nem ciki semmi, csak a tiniknek.
2016. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül sokunkban, nem, csak bennem, ellenérzést keltenek a szelfik. Szerintem mást kérj meg egy képhez, de ez csak egy tanács.
2016. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bennem nem. Az ismerős nem tudja melyik az előnyösebb oldalad, hogy helyezkedj, így meg te látod. Némelyek tényleg túlzásba esnek, mondjuk hogy naponta feltöltenek 20 ugyanolyat.. na az tényleg bizarr.
2016. júl. 1. 20:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

2011 körül volt divat a tükrös profilkép. :)

Myvip-en iszonyat menő lettél volna vele.

2016. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem menő akarok lenni, csak frissíteni a képet.. és ha nagyon fura az ilyen, akkor erőlködök tovább. :)
2016. júl. 1. 20:32
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ciki :)

Én mindig arra gondolok ilyenkor, hogy szegénynek se egy barátja, se egy ismerőse, se családja, aki csinálna róla képet :)

2016. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nem a szelfikre gondolok átfogóan, hanem a tükrös fotóra. Kb az ismerőseim 80%-nak szelfi a profilképe.
2016. júl. 1. 20:34
 10/12 anonim ***** válasza:

"Bennem nem. Az ismerős nem tudja melyik az előnyösebb oldalad, hogy helyezkedj, így meg te látod. Némelyek tényleg túlzásba esnek, mondjuk hogy naponta feltöltenek 20 ugyanolyat.. na az tényleg bizarr."


- Most mások véleményére vagy kíváncsi ,vagy másokat szeretnél meggyőzni?

Ha neked semmi gondod az ilyen képpel, minek teszel fel egy ilyen kérdést?

2016. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!