Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit gondoltok?

Fiúk ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

15/L vagyok. Még sosem cigiztem,vízipipáztam,ittam(egy kortynál több alkoholt), nem csókolóztam,nem feküdtem le valakivel

Nem mondom hogy nem próbálnám ki a vízipipát de meg vagyok nèlküle.

Az energia italt utálom

Mir gondoltok? Ciki vagy nem?



2016. júl. 2. 00:25
1 2
 11/17 Roland G. ***** válasza:
Nem ciki szerintem sem!
2016. júl. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
dehogy ciki:)
2016. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Valamikor tali ?
2016. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Az a ciki, hogy ezt megkérdezed.
2016. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én 16/l vagyok és én ugyan kipróbáltam a cigit egy időben vagy 1 hónapig mindig suli előtt cigiztünk de aztán rájöttem hogy nem is azért cigiztem én sem mert kellett hanem mert azt hittem attol leszek menőbb :DD De rájöttem hogy hülyeség úgyhogy ne is szokj rá de kipróbálmi kipróbálhatod legalább nem éreznéd cikinek hogy nem csinálod.Érted mi akarok ezzel mondani? A lényeg hogy agt hiszed ciki de ha csinálnád ezeket a dolgokat akkor éreznéd magad cikinek(jó esetben) én is az utolsó szálaknál már el sem szívtam felét sem mert iszonyú cikinek éreztem utána úgy elmenni mások előtt hogy cigi füst szagú vagyok meg hogy látták hogy cigizek..undorító. A piálás meg ilyen korban nem is kéne eredetileg már hogy lenne ciki ha nem minden nap iszod magad részegre?A normálisok ivás nélkül is tudják jól érezni magukat. Te jó ég inkább legyél büszke magadra hogy nem függtél rá semmire,semmitől nem függsz hidd el jobb mint aki 30 percenkent nikotin hiányos.
2016. júl. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem ciki😊
2016. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem ciki egyaltalan! :"D 15/f
2016. júl. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!