Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félálomban véletlen pukiztam...

Félálomban véletlen pukiztam a barátom mellett! Mit gondoltok Fiúk?

Figyelt kérdés
Annyira ciki vooooolt xD ☹ Nagyon szégyelltem magam de aztán bele gondoltam és...szerintem rosszabbul is kezelhette volna. Egyszerűen csak elkezdett nevetni, de nagyon...😅 Aztán én elkezdtem sírni és közben nevettem is...:D ő pedig megölelt és mondta, hogy jajj ne sírjak már, ő akkor is szeret és megpuszilgatott. Persze még mindig nevetett...xD szóval lányok, ha valaki ilyesmi miatt hagy el titeket az soha sem szeretett Benneteket igazán vagy egyszerűen csak egy tahó!! 😊😊

2015. szept. 25. 04:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor az újdonsült menyecske a férje házához költözött. (Kellett a dolgos kéz...)

Hetekkel az esküvő és a költözés után ebéd közben megyszólalt az asszonyka:

- Apuka! Már egészen itthon érzem magam!

- Nem úgy van az lyányom! Majd akkor mondhatod ezt, ha már hallottunk f@ngani!

.

Természetes dolgokat akkor sem kell szégyellni, ha néha-néha előjön olyan, amit elvonultan szoktunk csinálni.

2015. szept. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira aranyos. :)


Én tuti nem csinálnék ügyet belole. Ha én fingok abból sem ha a lány befingana abból sem. Max kiszellőztetnék ha nagyon büdös.

2015. szept. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Kamu, állítólag a nők nem is finganak
2015. szept. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nem mára mondták a világvégét? tehát mégis igaz?

- Nem ciki, és jól kezelte, az esendőségen nevetni kell, az feloldja a zavart.

2015. szept. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
Nálam is volt ilyen, h éjszaka felkelteltem, hogy pukiztam, sunyin ugy tettem mint aki alszik :D párom reggel mondta hogy pukiztam álmomba. Hát mondom ez előfordul. De mondta h csak viccelt, én meg azt hittem, hogy hallotta :D nem mertem bevallani neki. Azóta már pukizott elöttem, egyszer nagyon megijedtem, egy koppanást hallottam az ágyon, felugrottam, h úristen mi volt ez??? Kiderült h igy pukkantott :D én Továbbra is sunyin csinálom, ő meg elvétve, de jot kacagunk. Amikor nagyon mosolygok rá, akkor megjegyzi hogy már megint csaltam (puki)? És azt mondja hogy Mostmár nyakonvág, persze viccesen :D
2015. szept. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%

A lányok néha úgy képzelik, hogy a hímek bájos barbiként, tökéletes hófehérkeként, világszép nádszálkisasszonyként tekintenek rájuk. Ennek oka, hogy megfektessük őket, igyekszünk ezt elhitetni velük, ami vagy sikerül vagy nem. Valójában tudjuk, hogy büdöset sz..rtok, tehát, a női közhiedelemmel szemben, nem lepődünk meg ezen.

Ha szerencséd van, a pasid análszexre felhívásként értékeli a dolgot.

2015. szept. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy mindenki egyből az análra gondol...mi nem csináltuk még és egyikőnk sem akarja 😉 A többiekkel meg egyet értek. Viccesen kell felfogni és ha talán még többször megemlíti akkor csak mosolyogni rajta vagy vissza vágni valami szintén vicceset 😋
2015. szept. 25. 07:23
 8/24 anonim ***** válasza:

Halkan kell fingani, aztán a csaj fejère húzni a takarót...

:)

Ember, mi van veled? Mindenki fingik, a csajok is finganak... Ennyire ne legyél már nyuszi... Feszengsz egy fing miatt?

2015. szept. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 acelsziv ***** válasza:
Kész... Ezzel elástad magad. Többé nem vagy nő. Szaggasd meg a ruháidat, szórj hamut a fejedre és eredj ki a pusztába elmélkedni ezen az iszonyú cselekedeten amit elkövettél :P
2015. szept. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

vannak akik igénytelenségnek gondolják más előtt ilyet tenni...

szerintem jobb ha már olyan szinten van a kapcsolat, hogy ettől ne féljen egyik fél sem...

persze nem azt mondom, hogy egymás arcába kell, de ha ki kell engedni akkor ki kell...

am simán lehet vicces szitu belőle és akkor nem kell sírni :)

ha sírsz vagy emiatt feszült vagy szerintem sokkal rosszabb mintha csak kiengednéd...


22F

2015. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!