Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Duci vagyok kellenék valakinek...

Duci vagyok kellenék valakinek így?

Figyelt kérdés
Minden fiú csak a vékony barátnőmet nézi meg vagy akar tőlük valamit. Olyan mintha engem észre se vennének Pedig szerintem és mások szerint is jó humorú és kedves, jó szívű és intelligens lány vagyok. Akkor a másik nemet ennyire taszítja hogy nem vagyok karcsú?

2016. júl. 2. 23:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Fontos a belső is, de ha külsőleg nem jössz be, a belsőd sem èrdekel.
2016. júl. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Blade Bone ***** válasza:
96%
Biztosan. :) Én is pl mindig a belsőt tartom fontosabbnak, vagyunk így sokan.
2016. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Biztosan van olyan, akinek ez tetszik. De a legtöbben valóban a karcsúbb lányokra hajtanak, mert ők tetszenek nekik. Te sem lennél olyannal, aki külsőre taszít. Olyant kell majd keresned, aki elfogad így.
2016. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Biztos van olyan akinek pont a te alakod jön be, csak nem ez jellemző a többségre. És igen ez sajnos így működik még a legrendesebbeknél is, hogy ha külsőre nem jössz be akkor lehetsz bármennyire "jó humorú és kedves, jó szívű és intelligens lány", nem fog többet akarni, max jó barátod maradni.

De ha ilyen sok jó tulajdonságod van, kezdjél el fogyózni, sportolni, szépen lassan alakítasz rajta és többen fognak érdeklődni :)

2016. júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem pl a nőiesen telt alak tetszik, de ami a legfontosabb egy lányban az a kedvesség, a gondoskodó belső...

szerintem nem vagyok ezzel egyedül :) csak sokan nem merik felvállalni, hogy nekik a teltebb alak tetszik...főleg a haverok/barátok véleménye miatt...én is kapom az ívet, de engem nem érdekel :D


23F

2016. júl. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

ja és még mellé tenném, hogy a mosolygós lányok a legszebbek :)

valószínűleg nem könnyű, de el kell fogadnod, meg kell szeretned magadat, a testedet! szeretetteljes kisugárzásod legyen, ne csúnyának lásd magad! szép vagy!


23F

2016. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Kb 6 hónap alatt még a nagyon durva túlsúlyt is le lehet adni, és akkor nagyon megnőnek az esélyeid. Néhány férfinak biztos így is tetszel.
2016. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
A telt alak sokkal szebb és nőiesebb mint a karcsú.
2016. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt lehagytam hogy 15 éves vagyok! Nos akkor kezdjek fogyókúrázni? Néha tetszem magamnak, néha nem. Akkor megpróbálok valamit tenni, köszönöm az eddigi válaszokat!
2016. júl. 3. 00:28
 10/20 anonim ***** válasza:

"intelligens lány vagyok"

Ha az vagy akkor nem tudom mire vélni ezt a kérdést. Ha máshonnan nem is az amerikai filmekből tudhatnád a helyes választ erre. :)

2016. júl. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!