Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Duci vagyok kellenék valakinek...

Duci vagyok kellenék valakinek így?

Figyelt kérdés
Minden fiú csak a vékony barátnőmet nézi meg vagy akar tőlük valamit. Olyan mintha engem észre se vennének Pedig szerintem és mások szerint is jó humorú és kedves, jó szívű és intelligens lány vagyok. Akkor a másik nemet ennyire taszítja hogy nem vagyok karcsú?

2016. júl. 2. 23:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az amerikai filmek túl mesebeliek. Persze jó lenne ha valóban így lenne.
2016. júl. 3. 00:45
 12/20 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy tényleg túlsúlyos vagy-e, vagy csak kövérnek érzed magadat a barátnőd mellett, és egyébként átlagos alkatod van. Amúgy öltözködés, frizura, smink sok mindent hozzá tud adni az összképhez, ha már csak a külsőről beszélünk. :) (megint más dolog, hogy tőlem 15 évesen még pont nem akartak semmit, aztán 16 éves koromban minden hónapra jutott új srác, aki hajtott rám, ahogy nősz fel, úgy lesz egyre aktuálisabb a dolog :D )
2016. júl. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Most írták, hogy változz meg, nézz ki átlagcsajszinak, és minden kis szakmunkásbajszos nyomigyerek téged akar majd.
2016. júl. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én nekem pont nem, nem vagyok oda a ducibb lányokért. Sokak szerint tuti szemét vagyok emiatt, de én minden másnap órákat edzek és odafigyelek arra hogy mit eszek évek óta. Ezt egyfelől hogy én jól érezzem magam a bőrömben, de nem utolsó szempont az se hogy párom örüljön neki. Szerintem nem nagy elvárás így ha egy kicsit visszafelé is elvárok egy keveset.

Ennek ellenére nagyon sok barátom van akiknek a ducibb lányok jönnek be. Így kapásból 3 is jut eszembe akiknél a nem teltebbek szóba se jöhetnek. És ezek a srácok közül csak egy egy nagyon kicsit túlsúlyos, a másik kettő elég sportos kinézetű. Szóval szerintem ha elkezdesz fogyókúrázni akkor azt csak és kizárólag magad miatt kezd el. Semmi garancia hogyha bemész x kiló alá akkor automatikusan lesz csávód. Nekem is hiába van a kockás has meg a többi a csajokat az pont nem érdekli (és igazuk van mert nem is az a lényeg). Ha elkezdesz fogyózni meg edzeni akkor csináld azért hogy te jól érezd magad a bőrödben. Hidd el, megéri :)

2016. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Rendszeresen edzek és futok. :) Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 3. 12:29
 16/20 anonim válasza:
Kezd el a futást
2016. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
A válaszod előtt írtam, hogy minden nap futok :D
2016. júl. 3. 21:34
 18/20 anonim válasza:
Nekem kellenél.
2016. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet?
2016. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Elfogadnak-e igy? Nem! A dagatt lányok szörnyüséges undormányok!!
2016. júl. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!