Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők miért akarnak kapcsolato...

A nők miért akarnak kapcsolatot ráerőszakolni egy férfira?

Figyelt kérdés

Mindig azzal piszkálnak, hogy egy barátnő kellene nekem. Bárkit megszerezhetnék ha akarnék. Egyedül nem lehetek olyan boldog, mint kapcsolatban. Stb, stb...


Lehet hogy mint igaz, lehet hogy nem. Nem érdekel különösebben. A lényeg, hogy nem akarok barátnőt, mert eleget csalódtam a nőkben. De folyton van pár aki tapad és nem lehet levakarni őket. Vagy épp a barátnőjét akarja rám erőszakolni.

Nekem erre nincs szükségem. Miért olyan nehéz ezt felfogniuk. Inkább elvagyok egyedül, mint sem még egy csalódást átélni.


2016. júl. 3. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Bakker, majdnem ugyan ez a szitu nálam is. Csak nekem a melóhelyemen egy nő kollégám folyton ilyenekről kérdez és már felkúr. :D
2016. júl. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj egy pinàban nem lehet csalòdni , csak meg kell baszni... ezt ne vedd el magadtòl :) Ha nem akarsz a gazdàjàval jàrni , akkor ne jàrj... okèsh ???
2016. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanez vagyok, csak nőben. Semmi szükségem egy férfira, mégis mindenki mindig össze akar hozni valakivel. Sosem csalódtam óriási nagyot a férfiakban, szóval nem ez a b,szatlan macskás nő szindróma állt elő nálam, csak rájöttem, hogy boldogabb vagyok egyedül, amikor teljes mértékben a hobbijaimra és a karrieremre koncentrálhatok. Párkapcsolatban fájt, hogy ezektől a dolgoktól el kellett venni az értékes időt a párom kedvéért - miközben tudtam, hogy neki jár.

Szóval átfogalmaznám a kérdésed: Miért nem fogják fel az emberek, hogy nem mindenki egymás sejhajában szaglászó vadállat, aki a Maslow-piramisban megakadt a legalsó szinten?

2016. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!