Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatal kövér csajok (90-130kg)...

Fiatal kövér csajok (90-130kg) nektek sok barátotok volt eddig?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a 18-26 évesekre. A kérdés lehet fura, de azért kérdezem, mert nekem az ilyen csajok jönnek be és sajnos még nem találtam magamnak megfelelő partnert. Pedig nincs semmi gond velem. Esetleg adnátok tippeket hogy mire érdemes odafigyelni ha közeledni akar hozzátok valaki...

Előre is köszi a válaszokat! (És normálisakat légyszi!)



2016. júl. 3. 10:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem is a teltebb csajok jönnek be de nekem sem volt szerencsém talán mert mackós alkat vagyok,neten ismerkedtem inkább de élőben is próbálkoztam már annyi volt hogy neten őszintébbek voltak és durvábbak élőben kedvesen kaptam kosarat de jobban fájt cikisebbnek éreztem.

A legtöbb akivel beszéltem tényleg elvolt szállva magától hogy bármikor kerít pasit magának meg hogy bármikor meg....bárki hát érdekes volt. Bocs hogy sokat írtam és alig van közte a kérdéshez.

2016. júl. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 1 komolyabb kapcsolatom volt aztán valahogy betegség miatt depressziós lettem nagyon magamba fordultam kerültem mindenkit. Most meg ott tartok hogy millió komplexusom van és nem is akarok pasit mert amilyen szar viszonyban vagyok saját magammal nem akarom más életét is megnyomorítani. Szóval a duci csajoknál két véglet van..vagy tényleg el van szállva magától(amit abszolút nem tudok megérteni) vagy tele van komplexusokkal, fél a visszautasítástól és megaláztatástól, nem hiszi hogy tényleg kellhet valakinek így inkább elhajtja az esetleges próbálkozókat.

Na meg az az eset is fennállhat, hogy egyszerűen nem jössz be x embernek (alkattól függetlenül)


bocsi a kisregényt :D

2016. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6%
Azért a 130kg már nem a dundi hanem a zsírdisznó kategória
2016. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem tok mind1 kinek mi jon be? Konyorgom ki a tok akarja hogy mindenkinek ugyanaz az izlese legyen mint az enyem? Tu erre vagytok? Hogy egy robot legyetek a sok kozul? Eszedbe jutna teszem azt fagyit enni erre mind a 7 milliard ember ugyanazttenne.
2016. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 rudesz2 válasza:
Tatabánya környékén duci dagi csajt keresek
2020. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!