Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem fogadják el sokan a...

Miért nem fogadják el sokan a duci, kövér nőket?

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Pedig sokan elfogadják.
2016. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Először is a legtöbb embernek más az ízlése. Másodszor, nem mindig biztos, hogy a kinézet a baj. Nekem vékony és duci egyaránt bejön, de a vékony épp úgy lehet segghülye, mint a duci bunkó.
2016. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Pont úgy mint a vékonyakat :-) Ne küzdj azért, hogy másoknak megfelelj, mert nem fog menni. Én világ életemben sovány voltam, mostanában szedtem magamra, kb. pont normál súlyban lettem, erre azt mondják, MEGHÍZTAM!!! sosem leszel jó, szóval szard le.
2016. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Körülbelül, pont azért, mint sokan a vékony nőket nem fogadják el.
2016. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

Mert hivatalosan az elhízás egy betegség.

És a mellett hogy nem esztétikus,nem kívánatos és nem egészséges,evolúciós szempontból is hátrányos.

Egy normál testű egyednek jobbak a teherbe esésének esélyi és valószínűsíthetően egészségesebb lesz az utód is.

De egészen röviden,semmi kívánatos nincs egy beteg ember testében.

2016. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
51%
Mert ducinak lenni igénytelenség. Ráadásul gyenge jellemre is utal hiszen nem tudja visszafogni a zabálást. És emiatt a gyenge jellem miatt igyekeznek nagyon torz módon túlkompenzálni kövérségük okozta szégyenérzetük - ami szégyenérzet persze nem akadályozza meg őket abban hogy a chipses zacskó után nyúljanak hájas ujjaikkal. Szerintem mindenki ismer ilyen "büszke" nagydumás kövér nőt, nagy tokával, malacszerű mélyen ülő vizenyős szemekkel akik rendszeresen osztják az észt: normális testalkatra anorexiát kiáltanak, a hájat magukon húsnak nevezik holott az az izom és bár ennyire nincsenek tisztában az anatómiával a pajzsmirigyet mindegyik emlegeti mint minden felesleges kg forrása. :D
2016. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

De a szembejövő embert az utcán nem utódnemzésre használom. Csak rápillantok.


Ez a betegség dolog akkor jogos, amikor valóban aggódó rokonoktól, barátoktól hallod. De egy idegentől... érdekes.


Mellesleg nem hiszem, hogy ugyanekkora undor fogná el a hatos válaszolót, ha egy csodaszép, formás lányt látna, ahogy gyenge jellemével egyik cigi után gyújt a másikra vagy nyakló nélkül vedel.


Egyszer olvastam egy elméletet, hogy a férfiakat dühíti, ha egy nő nem törekszik arra, hogy számára szexuálisan vonzó legyen - ez nekem már túlmagyarázás.

2016. jún. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 MZ.per.X ***** válasza:
49%

Hiába vannak lepontozva azok, akik azt írják hogy betegség, attól még igazuk van.


A kövérség, ha magában nem is nevezhető betegségnek, egy halom betegség kialakulásáért felelős, fájó hát, fájó térdek, túlzott terheléstől szétment ízületek. Magas koleszterinszint, cukorbetegség. Sokkal nagyobb az agyvérzés, infarktus kockázata.

2016. jún. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem az az ízlésük. De sokan elfogadják őket, pl. én :). Szerintem aranyosak. És önmagában az elhízás nem okoz betegségket, ez életmód illetve genetika függvénye.
2016. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

Nem azt mondom, hogy nem betegség, vitathatatlan, hogy az. Az a hihetetlen, hogy ha meglátsz egy idegen kövér nőt, akkor a sírás kerülget, mert egészségtelen.


Sokkal tisztább lenne, ha az emberek nem ezt hazudnák, hanem kimondanák, hogy undorodnak tőlük. A dohányosokat nem azért nem szeretjük, mert szegénykék egészségtelenek, hanem mert a képünkbe fújják a füstöt. A kövérek meg bántják a szemünket, agymosva vagyunk. A médiában sincsenek kövérek.

2016. jún. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!