Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért röhögnek az arcomba a...

Miért röhögnek az arcomba a csajok?

Figyelt kérdés
A metrónál ültem s 3 csaj arrafelé jött,már messziről mosolyogtak rajtam,pedig kövér se vagyok,nem voltam olyan ruhába öltözve ,hogy esetleg nevetség tárgya váljék belőlem.Mikor felszálltam,direkt arrébmentem,de erre ezek jöttek utánam direkt ott szálltak fel.Azokhoz is szól a kérdésem,akik ilyenformán megaláznak embereket,hogy miért is jó nekik?Ha odamegyek s bezsólok,akkor meg azért röhögnének ki.Nem értem ,hogy miért jó,hogy másokon nevetünk,kicikizzük őket,mikor az egyik telt volt,persze haspóloba,mert ő megteheti, a másik cingár, a harmadikra meg nem emlékszem.Miért jó kipécézni embereket?S mit lehet ilyenkor tenni,odamenni bezsólni nekik,vagy le sem tojni,melyik a jó megoldás?

2016. jún. 15. 09:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amúgy csaj vagyok.
2016. jún. 15. 09:19
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor lattam peldat ilyenre, hogy 2-3-4 csaj csapatba verodve tul soknak hiszi magat, pedig vagy 30kgk es laposak, vagy elegge nagydarabok, vagy csunyak, stb... Szval nincs mire felvagniuk, es megis magasabbrendunek hiszik magukat. Kulon kulon persze nyuszik, de egyutt ha odaszolnal, te huznad a rovidebbet. Azert jo ez nekik, mert vszinuleg a csaladjuk magasrol tesz rajuk.
2016. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek hajlamosak másokat bántani azért, mert nincsenek megelégedve saját magukkal. Azt hiszik, hogyha másokat megaláznak, kinevetnek, felhívják más hibáira a figyelmet, akkor az ő hibáik kevésbé lesznek észrevehetőek. Nem kell foglalkozni velük. Aki szép és elégedett magával, az nem fog mást piszkálni. :)
2016. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát közülük az egyik volt piszkafa a másik telt volt s nem kifejezetten szép arcú.De az emberek lehetnének normálisabbak is,mit tudja ő,hogy belegázolt egy olyan ember lelkébe,aki mondjuk valamilyen gondokkal küzd.Csak remélhetem,hogy visszakapják a sorstól ezt a viselkedést.De olyat is hallottam,hogy rossz emberrel kezdtek ki,mert nem tudták milyen ismerősei vannak.
2016. jún. 15. 09:42
 5/15 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Maximálisan egyetértek veled: az embereknek nem szabad így viselkedniük embertársaikkal, ezt én is elítélem.


Hasonlóan gondolkodom (gondolkodtam -?-), de rá kellett jönnöm: az emberek egy része egyszerűen rosszindulatú (nevezhetjük gonosznak is). Ennek számos oka lehet: gyerekkori családi-iskolai traumák leginkább.


Ami biztos, az embereket (és velük a világot) nem tudod megváltoztatni, a hozzáállásáodat az emberekhez (és a világhoz) viszont igen!


Le kell szarni őket (!), foglalkozz magaddal (s te örömöddel és életeddel) és szeretteiddel, az ilyenekkel meg ne foglalkozz, ők már vesztesek, légy különb!


Hajrá! : )

A.

2016. jún. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Sunshinedoll ***** válasza:
8%
Szerintem csak üldözési mániád van.
2016. jún. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Persze hatos.Mert ha a képedbe röhögnek üldözési mániád van,mert csak beképzeled.
2016. jún. 15. 10:28
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyenekre úgy nézek, ha nézek, hogy éretlen kislányok. akik abból élnek hogy másokba belekössenek, s hülyét csináljanak az emberből. számomra az ilyen viselkedés hitelességét veszti egy nőben, ergo levegőnek veszem.
2016. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen lány van aki csapatban igen nagynak hiszi magát. Talán ha nem a határozatlanságot vagy a "nem értem hogy most mi van"-t látták volna rajtad hanem azt hogy te vagy aki lenézi az ilyen degeneráltakat akkor fülét farkát behúzta volna mindegyik. Legközelebb nevesd ki őket aztán állj odébb és tojd le az egészet.
2016. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
Szóval aki szép és vékony, az megalázhat? Ezzel te is kibúvót adsz egy csomó embernek.
2016. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!