Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiránduláson, bokorba pisilésn...

Kiránduláson, bokorba pisilésnél nagyon ciki székletet intézni?

Figyelt kérdés
Reggel óta túráztunk mikor elmentünk egy bokorba pisilni. Már éreztem, hogy kell majd kakilnom de nem ott akartam elintézni. Végül ahogy guggoltam és elkeztem pisilni nagyon kikívánkozott a másik is, nem tudtam vissza tartani. :( Szerencsére csak mi voltunk lányok, de így is nagyon cikinek éreztem. :( 17L
2016. júl. 3. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd cikinek,a bokornak mindegy, a többiek lehet, észre sem vették. Ha mégis, az sem baj.
2016. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
51%
Mindenki elfordult vagy mi?:S hát figyelj,megesik mindenkivel hasonlo...nekem meg pl az a ciki ferfiu letemre hogy az összes lány tesz rám,anélkül hogy bunko szemetlada lennek...hát az ilyet cikinek szokas erezni de ha a lanyok a jo haverjaid akkor semmi gond...
2016. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Blade Bone ***** válasza:
94%
Mások előtt eléggé. :S
2016. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MZ.per.X ***** válasza:
92%
Az a "ciki" hogy ezt még hangoztatod is :D
2016. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen sajnos észrevették, ha titokban marad én sem mondtam volna :( Kicsit kellemetlenül érzem magam.
2016. júl. 3. 12:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De miért mentetek egyszerre? Mi is szoktunk kirándulni, de sosincs csoportos dologvégzés.. pisilni se pisélnék mások előtt..
2016. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát,legalább úgy intézhetted volna,h esetleg akkor mész csak miután a többiek végeztek.

Ha később szóba kerülne,mondd azt szerintem,hogy valami betegség bújkált benned és ment a hasad.

2016. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem volt közben egy orbitális nagy szellentés, ami után szinte kirobbant belőled az anyag, nem ciki.

Ha volt, akkor remélem, még kellemetlenül köhögtél is egyet, hogy elnyomd a hangot :D

2016. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!