Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki egyedül bulizni menni...

Ciki egyedül bulizni menni (lányként)? :/

Figyelt kérdés

Egyetlen egy barátnőm van, de mostanában nem ér rá velem lenni, mert barátja van. Holnap lesz egy buli amit csak 3 havonta szerveznek és már nagyon régóta vártam. De sajnos nincs kivel mennem, viszont nagyon szeretnék bulizni egyet, rossz már egyedül csak itthon ülni és depizni.


Ciki lenne ha egyedül mennék el? Én annak érezném, mivel rengeteg ismerős ott lesz (olyanok akikkel nem vagyok jóban vagy sosem beszéltem de látásból ismerjük egymást), és ők tuti szánalmasnak tartanák hogy egyedül mászkálok, és én magam is szánalmasnak érezném magam hogy egyedül vagyok és mindenki más társaságban. :(


Mit tegyek? Annyira rossz hogy nincs kivel mennem de már megöl szinte a magány és olyan jó lenne elmenni bulizni... De egyedül meg..nem lenne túl jó. :(


18/L



2016. júl. 1. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

menj egyedül, vagy kérdezd meg ismerőseidet, hogy ki menne veled...


23F

2016. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó fej valaki, vagy szimplán részeg, akkor oda mennek hozzád beszélhetni. Velem is így volt, de engem inkább idegesítettek, mintsem örültem nekik.

Nem gáz, csak veszélyes, de ha csak ismerősök lesznek ott, akkor nem para.

2016. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Ennyire nem bírsz a ribi véreddel? :)
2016. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Miért ribiség elmenni bulizni, és kikapcsolódni?:) Ne légy már ekkora barom.
2016. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%

Ahahah. Igazából mindketten kis kotonszökevények vagyok owo

A vélemény az vélemény, nem igaz s nem hamis. Az hogy azt mondtad, hogy ribi ugyanúgy vélemény mint a másiké, hogy nem ribi owo

Nem sok értelme van ezen veszekedni :3

Az ilyeneknek miért nem amputálták le a fejét kiskorukban, úgyse viszitek túlzásba a gondolkodást, ahogy látom xDDD

2016. júl. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem ciki csak vigyazz magadra. ;)
2016. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
#5 Előbb próbálj meg egy értelmes mondatot is írni. Ha meg két ember veszekszik, nem kell beszállni harmadikként, főleg, ha semmi közöd nincs hozzá, és válogasd meg a szavaidat.
2016. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!