Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Önbizalomhiány? Valaki tud...

Önbizalomhiány? Valaki tud tanacsot adni? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Amiota csak az eszemet tudom, nem vagyok megelegedve magammal.

Sotetebb borom van ezert alapvetoen jobban meglatszik minden.. striak vannak a fenekemnel

Tul vekony a vadlim de a hasam hozza nagy

Heges a hatam es meg ott lent sincs minden renben..ugyanis nagyon csunya ugynevezett salata p***im van...

Nemtudok mit kezdeni mert egy dolog nincs amit feltudnek sorolni es tetszik..az oldalam tele van vagasokkal (rosszabb idoszakom eredmenye) es a hajam is folyton toredezett semmi sem segit rajta..

Egyszeruen kesz csodtomeg vagyok..valaki segitsen en mar ezt nem birom...

16/L



2016. júl. 4. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdj el tornázni, figyelj az étkezésre (cukros, lisztes dolgokat kerüld), igyál sok vizet, hideg-meleg váltott vizes zuhany.

A hajadnak egy alapos vágás, aztán pedig figyelj oda, hogy milyen szereket használsz rá. Ricinusolajos pakolás, tojásos pakolás, csomó féle pakolás van, amit lehet rátenni és amik teljesen biok, megtalálhatóak az otthoni háztartásban.

Keress diákmelót, vegyél egy-két új csini ruhát, ami megdobja az önbizalmadat.

A punciddal meg ne törődj, ha találsz egy srácot, akinek nem a test a lényeg, ígyis-úgyis imádni fog.

2016. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

16 évesen ugyanígy voltam mint te (kb minden problémád egyezik az enyémmel! :) kivéve h nekem hullafehér bőröm van és ezen vannak striák + egypár lila csík is)

Most 22 évesen jövök rá, hogy örülhetek ennek a testnek, mert sokaknak ilyen sem adatik meg.

Pár tanácsot adhatok az elfogadásban, ha érdekel írj privit.

2016. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden problémád csak fejedben létezik.

Magadnak nem tetszel. Szerencsére nem magadnak akarsz, csak jövendőbeli párodnak.

Ennek önképi ismeretből kell fakadnia, mint egész egység.

De ha neked e egésznek egy részével, ami külső van bajod, realizáld mit írtam.., mindenki más, mindenkinek más tetszik.

Csődtömegség igaz, mert ok nélkül tartod magad csődtömegnek, így másik értelemben az leszel.

2016. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélgessünk privátban
2016. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!