Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem tök bénák a...

Csak szerintem tök bénák a magyar beauty youtube-osok?

Figyelt kérdés
Még nem is az hogy eleve nem tökéletes a szemöldökök, de még kihúzni sem tudják szépen, de eleve szépen sminkelni se tudnak, és van egy csomó felesleges videójuk, amiben arra verik magukat hány feliratkozójuk van.
2016. júl. 4. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem csak szerinted, tényleg szánalmasak. Csak egoból dobnak össze valamit, hogy fenn legyen a kis videocskájuk.
2016. júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha megnézed, akkor a külföldi szépségápolással foglalkozó videósok többsége is béna. Főleg amikor kiskölykök majomkodnak a kamera előtt. Van egy réteg, akik nagyon jók, mert nyílván tanulták a mesterséget és ezzel is foglalkoznak.

Amúgy én a magyar gamer csatornákat sem szeretem, van 2-3 külföldi amit nézek, de a legtöbb magyar is külföldi is nagyon béna.

2016. júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó de külföldiek közt vannak egész jók, még ha vannak bénák is, de magyarok közül egy sem.
2016. júl. 4. 11:16
 4/9 anonim válasza:
64%
Én úgy veszem észre, mint ha a magyarok csak vergődnének azzal hogy ők miket vásárolnak, mennyi ruhájuk, sminkkészletük van, de azokból is a leggagyibb minőségűt vásárolják. Már lassan olyanok, mint a celebek, mert olyan videóik is vannak, amikhez semmi köze a szépségápoláshoz, ha nem arról beszélnek mi van az életükben.
2016. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Én semmilyen csatornán nem szeretem, aki a saját hülyeségiet mondja el egy-egy videójában, azokat a videókat nem nézem meg, még akkor sem ha tetszik egy csatorna tartalma.

Szerintem ezek a lányok csak azt majmolják, amit látnak. Rengeteg ilyen hülye haul videó van amerikaiak között is, amit utálok. Kit érdekel?

Amúgy meg nem kötelező nézni és mások életével foglalkozni ha nem tetszik.

2016. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Engem most ez a NYX - verseny kúr fel. Pl. Viszkok Fruzsi kibäszott gagyi sminket készített, mégis biztos vagyok benne, hogy ő fogja megnyerni, mert meg van bundázva az egész, meg mert a kis rajongói benyomják a döntőbe, holott van a mezőnyben olyan lány, aki tökre nem videoblogger, mégis olyan sminket csinált, hogy leesik tőle az állam, nem csak valami kis maszatolást.

Pedig Fruzsit tökre szerettem régen, de annyira egy felszínes buta picsä lett, hogy nem igaz.

2016. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%

De elegé tömeg, és ratyi.

Mondjuk aki nem szeretne más nyelven nézni ilyet, akkor annak jo lesz a magyar is.

2016. júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Jajj,igen! Egyszer ránéztem egy (nyilván) Móni nevű lányra(szóra sem érdemes teremtés). Ahelyett hogy azt mutatná hogyan kell sminkeln,azt mutatta hogyan nem(!) Bohóc sminket csinált magának,és a sárga földig gyalázta a kék szemfestéket. A következő videójában a kedvenceként mutatott be egy kék szemfesték palettát. 😄
2016. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Van 1-2 jó videós, de ritka. Én is videózom és mindig próbalkozom eltérni, de egyszerűen a haul videómra kíváncsiak a legtöbben. És igazából én is az ilyen videókat szeretem nézni. 😊
2016. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!