Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem lett más...

Grodd kérdése:

Csak szerintem lett más Sheldon Cooper magyar hangja a 6. évadban?

Figyelt kérdés
Elég ritkán nézek sorozatokat szinkronizálva, de az Agymenők azon sorozataimhoz tartozik, amit könnyebbnek találtam magyar hanggal nézni. És az 5. évadig meg is szoktam minden szereplő magyar hangját, viszont ahogy elkezdtem a 6. évadot, mindenki hangja mradt ugyanaz, kivéve Sheldonét. A szinkronszínész ugyanaz, ennek utána is néztem, viszont kicsit fura. Lassabban beszél, irritáló és nyálas. És szeretném tőletek megkérdezni, hogy ezzel csak én vagyok így?

2016. máj. 30. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Most összehasonlítottam az 5. évadban és a 6.évadban Sheldon hangját.A hangja ugyanaz maradt de valóban egy kicsit magasabbnak hallani.
2016. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egész szinkron szerintem egy kicsit mélyebb és vízhangosabb mint az eddigiek, de senkinek sem változik a hangja. Kicsit kevesebb a háttérben lévő eredeti hanghatások és ezért kicsit furcsa, szerintem a szinkronizálás miatt van.
2018. aug. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!