Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintem Izland ellen a...

Szerintem Izland ellen a magyar válogatott nagyon kikap. Egyetértesz?

Figyelt kérdés
Az osztrákok ellen is az volt a marha nagy szerencsénk,hogy összeszedetlen volt a játékuk,egy csomó helyzetet kihagytak. Izland erősebb ellenfélnek tűnik,a portugálok is összeszedik szerintem magukat a tegnapi 1-1-ük után. Szerintem korai volt az öröm ezekkel a mi srácainkkal. Vélemények ?

2016. jún. 15. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Fene se tudja, de szerintem nem adják majd könnyen a bőrüket...

Az egyértelmű, hogy megnyerni nem fogjuk az eb-t, az, hogy ott vannak, és ilyen szépen indítottak, már önmagában is eredmény.

Ettől függetlenül én szurkolok nekik, bár valamiért a portugáloktól jobban tartok.

Álljanak helyt, én csak ennyit várok el tőlük, aztán meglátjuk, ez mre lesz elég...

2016. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Mi is lehetünk összeszedettebbek, szét izgulták magukat a mieink is.
2016. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom az osztrákok ellen is azt gondoltad, hogy nagyon kikapunk.

Nekünk is volt több helyzetünk a gólokon kívül is.

Persze fordított esetben, ha mi hagytuk volna ki a helyzeteinket, az osztrákok meg belőttek volna kettőt, akkor az lenne, hogy a focit gólra játszák, meg milyen bénák vagyunk helyzetkihasználásban, stb..

2016. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem gondolom, nagyjából 50-50% az esélye mindkét félnek a győzelemre. A magyar válogatott elég masszív, nagy vereségbe a legendás 8-1 óta nem szaladt bele, Izland pedig általában szoros meccseket játszik. Azt aligha hiszem, ha megszereznék a vezetést, kitámadnának, hogy megszórják a magyar csapatot.
2016. jún. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon megszórni biztos nem fognak, mert nem egy kreatív csapatról beszélünk. Még, ha be is szorítanak minket, akkor se lesz nagy durrogtatás az ő részükről. Ahhoz van olyan jól szervezett a mieink védelme. Nekik kell jobban a 3 pont, X-re nem játszhatnak. A legjobb az lenne, ha az első félidőben vezetnénk vagy döntetlen lenne az állás. Akkor a másodikra ki kellene nyílniuk. Úgy meg azért már mi is tudunk elég pofás támadásokat vezetni. Ezen a meccsen biztos nem lesz 2 gólnál több. 0:0-ra vagy 1:1-re tippelnék.
2016. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Gyors játékosokra lesz szükség,mivel Fiola sérült, ott a gyorsabb Bese. Centernek Szalai és Böde alkalmatlan lesz ezen a meccsen,mert lassúak,ezért Nikolics kezd, és majd jön Priskin. Ennek az izlandi csapatnak a védelme jó,kapusuk meg Neuer szintjén van.
2016. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
0-1-re nyerünk.
2016. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Szoros meccs lesz, talán nyerünk.

Ilyenkor muttasák meg mit is tudunk.

Szerintem jól játszottunk. Portugálok ellen lesz a legnehezebb.

2016. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Szoros meccs lesz, az biztos.

Szerintem Izland is így áll hozzánk. Nekik is szép kezdés volt a portugálok elleni iksz.

Háromesélyes mérkőzést látunk majd véleményem szerint.

Nagyon kikapni nem fognak a fiaink. :)

2016. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Lássuk csak: Fiola sérült, a keret meg nem szokott hozzá, hogy egy borzasztó hajtós meccs után 4 nappal megint küzdeni kell. Az ellenfél pedig egy irtó masszív csapat. Szerintem vereség lesz belőle. Az lesz a kérdés, hogy mentálisan/fizikálisan milyen állapotban lesznek. Mert ha ezen a téren rendben lesznek, akkor bravúrral összejöhet egy X, ami elég a továbbjutáshoz. Egyébként igazad van, az osztrákok ritka fegyelmezetlenek és motiválatlanok voltak az első meccsen. Valószínűleg könnyű meccsel kalkuláltak. Ne legyen igazam, de szerintem az lesz a forgatókönyv, hogy kikapunk Izlandtól, a sógorok összeszedik magukat (Portugália és Izland ellen hoznak 4 pontot) és az utolsó tipikus gól gazdag sansztalan gálameccs után (3-1) csalódottan távozunk azzal az egy csodagyőzelemmel EB-ről. Tippem a végső sorrendre: Portugália: 5, Ausztria: 4, Izland: 4, Magyarország: 3

Persze én lennék a legboldogabb ha ez nem így lenne, de sajnos fizikálisan már nem lesz erőnk a végére, pedig csak a küzdelmes játékban bízhatunk.

2016. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!