Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért álmodok még hét év után...

Miért álmodok még hét év után is a halott nagypapámmal, hogy még él? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Szinte minden héten álmodok vele, pedig már 7 éve lassan, hogy meghalt. Általában olyanokat álmodok, hogy él még, vagy hogy álmomban megkérdezem tőle, " Tudja e, hogy meghalt? ".

Ma pedig azt álmodtam vele, hogy még a kórházban volt ( mert ott halt meg ) és a nagymamámék felmentek hozzá én meg otthon maradtam anyukámmal, és alig vártam, hogy elinduljanak haza mert telefonálni akartam nagypapámnak és elakartam tőle búcsúzni...

Mit jelenthet? hogy még nem dolgoztam fel?

Tényleg szinte minden héten álmodok vele... lassan egy éve folyamatosan, azelőtt pedig nem is álmodtam vele, azaz ritkábban mint most..



2016. júl. 4. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem,vagy nem dolgoztad még fel,vagy nagypapád szeret nagyon,és üzenget a síron túlról.
2016. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!