Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van az életemből!...

Elegem van az életemből! Utálok mindent de legjobban magamat! Mihez kezdhetnék?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és sokat gondolkodtam mostanság a halálon.

Most érettségiztem ami nem sok jót jelent számomra mert nem tudom mihez kezdjek..se munkám se suli semmim nincs.

Már eltelt a nyár fele és mint a többihez hasonlóan most sem csináltam még semmit egyedül ülök (alszok) itthon.

Minden napom,évem ugyanaz csak most már szeptemberben nem leszek iskolás..

Ha bármit tervezek nem jön össze.

Barátom még nem volt

Jogsim nincs anyagiak

Nyaralni nem szoktunk szintén anyagiak

Kövér vagyok és nincs lelki erőm hogy tegyek ellene egyre többen mondogatják hogy jó lenne fogynom

Már ronda bányarémnek

érzem magam aki nem tehet semmit a halál unalmas jövője ellen.

Anyám semmit nem enged (saját döntés) egy kib.aszott tetoválast nem varrathatok..nem festethetem be a hajam 18 ÉVESEN!

Unom az életem jó lenne meghalnom..ma már féltem a házba dolgokat képzeltem és a múltbéli rossz döntéseim voltak egész nap a fejembe (már amennyit ébren voltam 11 után keltem)

Ilyenkor nem tudok aludni sem.

Apám csalja anyát amiről én tudok anyum nem, és sokszor úgy érzem hogy apa utál mintha nem is az ő lánya lennék ha bármit kérek tőle ordit..

Tesóm elköltözött felesége van akinek a tesója szerelmes volt belém de én nem szerettem őt hónapokon át azzal fenyegetett hogy ha nem leszek vele megöli magát nem jöttem vele össze munkája lett barátnője boldog élete miközben én belül meghaltam...



#utálat #gyűlölet #kiút #lelkileg üres
2016. júl. 5. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyelj először is nyugodj meg. Hasonló helyzetben voltam mint te, anyagi helyzet a családban nagyon gáz volt, nem voltunk sehol.


DE


Azóta külön költöztem, elkezdtem az önálló életemet (véletlen gyerek voltam szóval a családom le se srza nagyon), azóta van normális munkám átlagon felüli fizetéssel, amiből tudok menni nyaralni, illetve jogsit is csinálni. Sokkal jobb érzés amikor a saját pénzed gazdája vagy.


A fogyáshoz annyi, hogy ahhoz elhatározás kell meg kitartás. Esetleg nincs mégegy hasonló gondokkal küzdő barátnőd aki partner lenne neked abba hogy eljár veled edzeni?

2016. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudod én sok mindent megadnék azért, hogy megint 18 lehessek, hogy újra kezdjek mindent. Jó pár évet elpazaroltam az életemből, mert a sült galambra vártam, azt hittem majd minden az ölembe hullik. Hát nem.

Szedd össze magad,mozdulj ki. Járj reggelente futni; fogyókúrának, feszültséglevezetésnek is jó. Találkozz a barátaiddal,szervezzetek programot.

Közben kezdj el munkát keresni, ha lesz saját kereseted, akár el is költözhetsz otthonról.

Az egész csak felfogás kérdése. Attól semmi nem lesz jobb és könnyebb, ha egész nap otthon kuksolsz és várod, hátha történik valami.

Annyi,de annyi lehetőséged van

2016. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudok elköltözni azt hiszem ez egy fajta depresszió félek mindentől: költözés: hova? Miből? Mit dolgoznék? És kivel?


Nem egy helyen lakok velük..ahol élek nem sok mindenkivel beszélek.


Körülöttem mindenki boldog a baráti társaságomban mindenkinek van valamije: jogsi, barát, munka, pénz, motor

Szépek, csinosak

Van úgy ha velük vagyok akkor is rájövök hogy egy senki vagyok.

2016. júl. 5. 23:24
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is alig vártam a 18at de nem úgy lett ahogy képzeltem..mindenki beleszól az életembe és én egyre jobban török megfelé.

Amikor elhatározok valamit mindig közlik óvatosan hogy nekem nem fog összejönni senki sem hisz bennem és már én sem ezek hatására

2016. júl. 5. 23:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Neked is meglenne az esélyed a boldogságra, de azért tenni is kell, nem otthon gubbasztani, akármennyire is nehéz megtenni az első lépéseket.

A munkáról: gondold végig magadban mi az amit, szívesen csinálnál, mi az ami érdekel. Jelentkezhetsz OKJ-s képzésre is, hogy olyan szakmát tanulj, ami érdekel.

Ha meg még nem forrt ki benned, hogy milyen munka érdekel, akkor csak néz körül, és biztos találsz olyat, amihez nem kell végzettség.

A barátaiddal mindenképp tartsd a kapcsolatot, ha messze laknak, akkor legalább a neten keresztül, de legjobb lenne ha találkoznátok. Érezd jól magad velük. Miért kell 18 évesen a boldogsághoz jogosítvány meg motor?? Anélkül már nem élet az élet?

Te is szép vagy, hidd el, de ilyen hozzáállással nem fog menni

2016. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az meg, hogy lehúznak csak őket minősíti,mint embereket. Te ennél több vagy. Mutasd meg nekik, de elsősorban magadnak,hogy erős vagy és nem tántoríthatnak el.

Amúgy mindig is lesz valaki kortól függetlenül, aki beleszól az életedbe,ehhez hozzá kell szokni

2016. júl. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha a hiszti helyett változtatnál a dolgokon?


Kövér vagy? Fogyj le. Menj el futni, csinál pár aerobic gyakorlatot meg étkezz egészségesen.

Nincs jogsid? Dolgozz és tudsz szerezni egyet.

Most azzal nem leszel előrébb, hogy itt siránkozol. Első OKJ ingyenes, végez el egy ilyen tanfolyamot, akár mellette is el tudsz menni dolgozni legrosszabb esetben egy gyárba operátornak, szalag mellé akármi.

Ha kevésbé lennél ilyen negatív és önsajnáltató talán pasit is tudnál szerezni. De ha ennyire ezt látják hogy túldramatizálsz mindent, csak a rosszat látod és tehetetlen teszetosza vagy akkor nem fognak ragadni rád.


Állj a talpadra, ha annyira akarod fesd be a hajad meg csinálj tetoválást, felnőtt ember vagy, azt teszel a testeddel amit akarsz. Ha meg ennyire nem bírod a közeget költözz el otthonról, esetleg nagyszülőknél, barátoknál tölts több időt. Mit vártál 18 évesen csodával határos módon minden megváltozik, minden megoldódik?


Meg hogy a halál foglalkoztat, most komolyan?! Gratulálok, válaszd csak a könnyebb utat ahelyett hogy változtatnál az életeden és kicsit küzdenél is.


Most azt várod hirtelen lesz pénzed meg bomba alakod? Mondjuk akkor tegyél a dolgokért. Miből költözz el? Dolgozzál, általában ebből tudják az emberek finanszírozni a lakhatásukat.


Sajnos keveseknek adatik meg hogy gazdag családba születnek, többnyire meg kell dolgozni a céljainkért ahelyett itt adjuk a megnemértett tragikus hősnőt.


Nincs lelki erőm... kifogás. Ha változást akarsz tegyél is érte.

2016. júl. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!