Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van az életemből és...

Elegem van az életemből és megakarok halni. Mit tegyek? L/23

Figyelt kérdés
Annyira elegem van abból hogy az egész életem egy nagy csalódás. Voltak már kapcsolataim de mindegyik rövid ideig tartott és nem szexeltem még senkivel. Arról nincs szó h. egy műpina lennék de ők nem hozták fel ezt a témát ráadásul nem is vettek komolyan. Pedig krdves voltam velük. Tök depressziós vagyok ki sem mozdulok nagyon itthonról. Mondták már nekem h. nem vagyok fiatal, így lehet h. már nem lesz soha senkim.
2014. júl. 6. 10:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Rajtad is múlik, legyél pozitív. Ha van kedved mozdulj velem, menjünk el valahova.
2014. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Metro 3. sín, tuti halál, ha meg csak nyavalyogni akarsz, akkor keress egy pszichiátert.
2014. júl. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Még lehet kapcsolatod,megtalálhatod az igazit;ne add fel!
2014. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
Legyél tevékenyebb és ne gondold, hogy az élet lényege a szex. A hasznot hajtó tevékenységet végző személy mások számára vonzó.
2014. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez a nem vagy fiatal duma azért elég nagy túlzás, simán találhatsz magadnak valakit, fiatal vagy még. Próbálj alaposabban ismerkedni, olyannal kapcsolatot kezdeni, akivel megvan a kölcsönös vonzalom és tisztelet, odaadás és akkor nem fog csalódás érni és persze nem szabad magadra venni, hogyha elsőre, vagy másodikra sem találsz ilyen fiút, mert ez nem csak rajtad múlik, nem a te hibád, ez senki hibája.
2014. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Már társkeresőkön is próbálkoztam, de ott is csak hülyék írtak.
2014. júl. 6. 10:15
 7/20 anonim ***** válasza:

Egy ilyen leírás alapján mégis milyen válaszokat vársz? Gyere, találkozzunk, és akkor megbeszélhetjük a dolgot.

És mindenki aki öngyilkos akar lenni, azért gondolkozzon el azon, hogyha más emberrel akarja elvégeztetni ezt, akkor annak az embernek egész hátralévő életét tönkreteheti ezzel.

2014. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen megismerkednék veled komoly kapcsolat szándékából! Írj Privibe. 30/F
2014. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Sanyi, csajt és 2 millát is itt akarsz szerezni? :D

Mondjuk az utobbi tuti nem sikerül.

2014. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sanyinak két millája nincs, de ingyen megdug!
2014. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!