Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért taszítok el magamtól...

Miért taszítok el magamtól mostanában mindenkit?

Figyelt kérdés
Mostanában mindíg egyedül akarok lenni,magányosan..mindenkit el taszítok magamtól.A családtagjaimmal ,barátaimmal is mindig össze veszek.Mindíg bezárkozók a szobámba,ki kapcsolok mindent,le kapcsolom a villanyt,és sötétben fekeszek vagy ülök és csak nézem a falat..Régebben 4-5-s tanuló voltam..de Mostanában 2-eseket vagy 3-asokat kapok.A Félévim is elég rossz lett..2-3-as Meg a suliban is mostanában elég gyakran kapok szaktanárit,vagy figyelmeztetőt.Meg egyre gyakrabban veszekszek mindenkivel,probálok veszekedésekre kerülni stb. Gyakran vagyok ideges..de néha magam sem tudom hogy miért.Meg furcsa érzéseim vannak pl.:Olyan mintha olvasnána a gondolataimban,vagy mintha figyelnének,meg mintha követnének,zajokat hallok,vagy furcsa ságokat látok..És..elkezdtem utálni magam..néha vágdosom is magam..sokszor nem tudok aludni és sokszor felkelek és keresek valami éleset pl pengét és vágom magam o.o (de csak a lábamat)Suliban is szoktam. 14/L

2014. jan. 25. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
ne tedd ezt. lehet, hogy csak egy kis változáson mész át, semmi komoly. viszont, azt nem tudom, hogy mi okod van vagdosni magad?.. ha már-már utálod magad, akkor tudod, hogy ez nem helyes. hát változtass! mikor pengéhez akarsz nyúlni a régi éned ordítson rá erre az átmenetire. ha tudod, hogy ez nem jó így, akkor változtatni is képes vagy! Ne futamodj meg. a régi barátaidhoz is kezdj apránként közeledni. mennie kell. ez nem te vagy. erős vagy, bízom benned! :)
2014. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
néhány dolog nagyon ismerős ebböl amit irtál..ha van kedved beszélni róla írj privatot:/
2014. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ne bántsd magad! Attól semmi nem lesz jobb.

Most van egy ilyen korszakod ( kicsit súlyosabb mint az átlag)


Ha nincs kedved beszélni senkivel hát ne beszélj, de azért belekötni a másikba nem kéne. A Családod/barátaid biztos észrevették hogy nincs minden rendben, ők tudnának segíteni. :)

2014. febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!