Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan helyzetbem,...

Voltatok már olyan helyzetbem, hohy tudtátok mit kellene tennetek, de féltetek meg tenni?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok,ami segítette volna az előre jutásotokat valamiben,és nem mertetek lépni az ügyben.Hogy oldottátok meg?Sok időbe telt meghozno a döntést?

2016. júl. 7. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

igen 7 évig amíg depressziós voltam, nem mertem lépni, de a végén már annyira súlyos volt, hogy tennem kellett...


23F

2016. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen sok idobe telt, de aztan belattam, hogy ez nem mehet igy tovabb es leptem. Nem bantam meg es nem is volt veszes.
2016. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod ird meg konkretan mi az a dontes, amit nehezen hozol meg es miert, hatha tudunk segiteni benne. Tamogatni.
2016. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Konkrétan leki és testi egészségem érdekében kellene újra mefpróbálnom bízni az emberekben.Eléggé rossz benyomást tettek rám az évek,és minden titkom magamba folytom,ha valaki közeledne hogy megtudja őket,az ellököm.


Szeretnék újra bízni,de még a családomban sem tudok...

2016. júl. 7. 21:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De mwg a csaladodban sem tudsz. Nos en sem. Ha valaki nem szolgalt ra a bizalomra, akkor abban ne bizz meg. A baj akkor van, ha olyasvalakit loksz el, akiben tudod, hogy megbizhatsz.

Ha ennyire konoly bizalmi problemaid vannak, akkor terapeuta segithet.


Nehez az emberekben bizni es erhetnek csalodasok, es fognak is, de nem szabad magadba zarkozni.

2016. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
saját tapasztalat: Ha családod van, ellenség már nem is kell.
2016. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Névtelenül, szűken mért adatokkal beszélgess el a neten néhány emberrel, kérd ki a véleményüket.
2016. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan ilyen helyzetben vagyok. Mindig maradtam ugyanabban a "folyóban". Igen, hiába is nem teszek/tettem semmit.
2016. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Inessential ***** válasza:
100%
Igen.
2016. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!