Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti 19 évesen milyen gondolkodá...

Ti 19 évesen milyen gondolkodásmódúak voltatok? Mennyire érdekelt titeket, hogy mi lesz veletek 10 múlva vagy hogy miből fogtok megélni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semennyire. Körülbelül úgy gondolkodtam, mint egy középiskolás (igaz, még az is voltam mert technikumba jártam). Nem nagyon érdekelt semmi, bejártam iskolába, tanulgattam, szórakoztam.


Mondjuk annyira nagyon sokat így majdnem 10 év múltán sem változott a gondolkodásom. Annyi, hogy most dolgozok és jóval kevesebb a szabadidőm.

2016. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Tudom, ha érdekelt volna, akkor sem lett volna másképp.

Persze ez nem azt jelenti, hogy semmit sem tettem, csak éppen nem foglalkoztam vele, hogy mi lesz majd.

2016. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pont abban az időszakban vett 180 fokos fordulatot a gondolkodásom úgy mindenről.
2016. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sajnos semennyire, már bánom.
2016. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 piriiiii ***** válasza:

Most vagyok 19.

Ennél fontosabb dolgok foglalkoztatnak.

2016. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz, hogy tudom-e hova akarok tovább menni, miért akarok arra tovább menni, és hogy mit kezdek majd a szerzett tudásommal a jövendőbeli munkámhoz akkor igen.


(18) Miért egyébként miben nyilvánul meg, hogy titeket nem érdekelt?

2016. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagyok, és nagyjából az érettségi előtti időszak óta foglalkoztat folyamatosan ez a téma. Nagyon sokat gondolkodom rajta, nagyon sokat tervezek, de elég kilátástalan a helyzet, így kicsit kétségbe vagyok esve.
2016. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19 vagyok, azt nem tudom hogy azon agyalok e többet ami már elmúlt, vagy ami még lehet de kb. már mindent elképzeltem. Még az öregkoromat is. De felesleges, úgy sem az lesz. Az élet kiszámíthatatlan, és én nem ellenkezek.
2016. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Érdekelt engem,de nem volt semmilyen reális elképzelésem....bizonytalan voltam és olyan emberekkel találkoztam,akik még inkább belém rúgtak,úgyhogy azóta sem sikerült az érettségin kívül szinte semmit elérnem.Pedig volt bennem nagyon sok lehetőség,csak rohadt letargikus lettem és passzív lázadó.Már megbántam,hogy nem gyűjtöttem több erőt és nem láttam be,hogy hiába szar a környezet,az emberek,valahogy nekem kell változtatnom.
2016. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekelt egyáltalán. Általában aki ennyi idősen nem tudja mit akar az élet tőle, az 30 évesen sem fogja. Végzi a melót ami éppen van. Ilyen az emberek többsége.
2016. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!