Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye nem lehet ebből utólag...

Ugye nem lehet ebből utólag semmi kellemetlenség?

Figyelt kérdés
Tavaly egy ismerősöm amatőr filmjébe elmentem rövidebb szerepekre. A komolyabb jelenetekre volt engedélye forgatási helyszinekre ez 100 százalék de volt wvy felvétel amikor egy homokpusztában voltunk - azt mondta az közterület meg nem volt ott a szükséges szereplőkön kivül senki. Ilyenkor mindig annak kell gondoskodni az engedélyekről stb aki forgat? Én csak egy szereplő voltam mentem ahova mondták...
2016. júl. 9. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Aludj nyugodtan,tojd le. Mit rágod te ezen magad?
2016. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tiszta paranoiás vagy, szedsz valamit?
2016. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lesz is valami akkor is ejnye-bejnye, nem pedig az alcatrazba zárnak és a kulcsot eldobják.
2016. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Én is aggódtam már olyan dolgokon amik akkor írtó nagynak tűntek, de aztán ismerősöket megkérdeztem, mindegyik azt mondta hogy hülyeségen aggódok. Ha más is volt ott rajtad kívül, akkor meg aztán végképp nem lehet semmi.
2016. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!