Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan önállósodjak, győzzem...

Hogyan önállósodjak, győzzem le a félelmeimet?

Figyelt kérdés
Idén töltöm a tizenhetet, ennek ellenére a legkevésbé sem érzem magamat önállónak, már amennyire a koromhoz képest lennem kéne. Gondolok itt diákmunkára, jogosítványra, egyedül menni fodrászhoz, kozmetikushoz, stb. Valamiért nem érzem azt, hogy készen állnék ezekre a dolgokra, olyan nagy felelősségként tekintek rájuk. Nem merek egyedül elmenni diákmunkára, félek, hogy elrontok valamit, félek, hogy csupa ismeretlen emberrel leszek körülvéve. Nem merem elkezdeni a jogosítványt sem hasonló indokok miatt, nem merek egyedül intézni dolgokat... Azt mondják, hogy a legjobb módja ezeket leküzdeni az, ha szembeszállsz velük... De nem merek:(
2016. júl. 9. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

A jogosítványt, fodrászt és kozmetikust mondjuk nem értem. Azoktól miért félsz? A diákmunkát még megértem, nekem is húzós volt, pedig először olyan 21 éves koromban dolgoztam csak diákként...


Az önállóság meg... még 26-27 évesen sem voltam igazán önálló.

2016. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk,de nekem a Szociális fóbia miatt is van ez... Én se járok egyedül hivatalos ügyet intézni,orvoshoz,vásárolni stb...Ha kell megteszem,de szorongással...:(

19/L

2016. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!