Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan győzhetném le az...

Hogyan győzhetném le az efféle félelmeimet?

Figyelt kérdés

Ha egy tanár vagy egy fiú megszólít, akkor kicsit mindig zavarban vagyok. De nagyon idegesítő, amikor valaki megszólít és én meg csak így nézek rá, hümmögök és totál leégetem magam, úgy viselkedek, mint valami fogyatékos( enyhe túlzással ). Pedig van humorérzékem, kommunikatív is vagyok, de főleg barátok között. A fent említett helyzetekben viszont nem tudom "feltalálni" magam, nagyon zavar. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Megjegyzésképp még annit, hogy pl. FB-on nincsenek ilyen problémáim, csak személyesen.


2015. nov. 23. 22:29
 1/2 anonim válasza:

Ezt úgy hívják önbizalomhiány!

Gyakorlással magabiztosabbá válhatsz!

Egy küzdősport elkezdése is sokat segíthet!

Illetve ha lány vagy akkor egyre magasabb lábbelikben tanulj meg járni!

2015. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) egyèbkènt nagyon jòl eltalàltad, karatèzok ès valòban nincs sok önbizalmam, de nem gondoltam volna, hogy ez ebből ered
2015. nov. 24. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!