Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok teljesen rosszul...

Miért vagyok teljesen rosszul a társkeresőktől?

Figyelt kérdés

Az agyonfilterezett képek, az érdeklődési körhöz beállított ruhamárkák, az irreális buta elvárások.

20/F


2016. júl. 10. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:

kérdés: "Miért vagyok teljesen rosszul a társkeresőktől?"

válasz: "Az agyonfilterezett képek, az érdeklődési körhöz beállított ruhamárkák, az irreális buta elvárások. "


gratulálok, gyorsan választ kaptál a kérdésedre...

költői kérdésekre milyen választ vársz? :)


23F

2016. júl. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Mert ez az újdonsült libák tulajdonsága. Hogy miért vagy rosszul? Felsoroltad. A társkeresőkön kb csak ilyeneket találsz. Ha mást keresel, ezt a módszert tedd félre
2016. júl. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok rosszul, mert amint valami nem tetszik, már törlöm is magam, így nem is vagyok egyetlen tk. oldalon sem. Van olyan is, ahol aztán abszolút semmi elvárásnak nem kell megfelelni, de onnan kitiltottak valamiért. Hozzáteszem, hogy olyan "kedves" szövegeket írtam, hogy 3 év alatt hölgy írt rám. :D

Amúgy tényleg undorítók az oldalak, a légköre, és a társkereső urak és hölgyek is.

2016. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*3 év alatt EGY hölgy írt rám
2016. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy és nyomulós.
2016. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szép vagyok, Picikém s egyáltalán nem nyomulós. Puszi.
2016. júl. 10. 11:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Töröld magad. Én is töröltem mert nem volt szimpi ez a módszi.
2016. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az lenne de jelenleg itthon vagyok s amíg nem tudok elköltözni meg munkát nem találok addig nem igazán tudok kimozdulni hogy élőben ismerkedjek. :(
2016. júl. 10. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!