Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 évesen ciki hogy szeretem...

25 évesen ciki hogy szeretem ezeket a dolgokat? Ugyanis a családom fura szemmel néz rám ezekért.

Figyelt kérdés
Szeretek animációs filmeket, és meséket nézni. Imádom a Disney meséket, és a Simpson családot.
2016. júl. 10. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

sokan néznek Family Guyt, Animéket......

szerintem nem fura...


23F

2016. júl. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ férfi vagy nő vagy.
2016. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2016. júl. 10. 18:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura. Talán azért tartják furcsának, mert sokszor nézed őket. A Simpson családot én is s szeretem.
2016. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem fura, és a legkevésbé sem a kérdező nemétől függ.

Az animációs mesék ugyanolyan műalkotások, mint bármilyen festmény, szobor, regény, vers, zene vagy élőszereplős film. Sőt, egy animációs film ezeknek egy összessége, rengeteg nehéz munka van az animációval, a rajzolással, a zenével, nem beszélve a történetről. Szerintem inkább az a fura, aki egy ilyen alkotást nem tud értékelni, még akkor is ha nem tetszik neki. Nem kortól, és nem is nemtől függ.

2016. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Blade Bone ***** válasza:
Én is szoktam, de nem a simpson családot. :)
2016. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ez még normális. Ismerek olyan 30 éves nőt,aki. Minyonokra gügyög. Na az már gáz. Nincs gyereke.
2016. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Minden ilyenre egyszerű a válasz: mert ő nem ilyen, és nem ezt tette ennyi idősen. Ennyi.


Az életben ha valamit nem értessz mások kapcsán elég annyit tudatosítanod magadban legyen az családtag, vagy idegen, hogy MÁS érdeklődése van, MÁS hatások érték. Te miért szeretted meg ezeket a meséket? Mikor? Ezek az események a családodat is érték? Ha nem akkor nem inkább az lenne a fura ha teljes mértékben megértenék?

2016. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

28 vagyok, mi baj a Minion-ökkel? Az is vicces. Bár gügyögni nen tudom, hogy kell hozzá.


Érdekes, pasi gyerekességéhez soha nem teszik hozzá, hogy van-e gyereke.

2016. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Minyonok csúnyák. Teljesen minimalista. Ilyet akár én is rajzolnék. De minek jót csináln,ha az emberek a sz@rt is bekajálják? Egy Jégvarázsos figura teljesen más. Sokkal szebb és kifinomultabb.
2016. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!