Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennétek egyedül? Családom...

Ti mennétek egyedül? Családom szerint ciki lenne egyedülmennem.

Figyelt kérdés
Lesz egy koncert,amit már régóta várok,csak a helyzet az,hogy necces a belépő ára,én is nehezen spóroltam rá össze a pénzt,a baráti körömből senki sem kedveli,ismeri ezt a zenekart.Ezért egyedül kéne mennem,van is kedvem,meg nincs is,Ti mennétek egyedül?
2011. nov. 26. 15:35
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%
Attol fugg hanykor lesz es milyen koncert? Egy klasszikus zenei koncertre elmernek menni egyedul,ha csak nem tul keson van, mert nem felnek,hogy bajom esik. Egy rock koncertre semmikepp nem mennek egyedul,egyreszt mert jobb felni,mint megijedni,masreszt meg hiaba tombolnak meg ott tobb szazen vagy ezren, en nem tudnek ugy "egyedul", baratok nelkul onfeledten. Amugy milyen koncert es mennyibe kerult? Megvetted mar a jegyet?
2011. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Es nem utolso sorban,hany eves vagy es milyen nemu?
2011. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Hát ha megvan a jegy mennék
2011. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Én így voltam Tieston. Mondom nem eszek egy hétig akkor is ott leszek. 12 rongy volt asszem a beugró..
2011. nov. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
54%

Na én éppen egy klasszikus koncertre nem mennék el sem egyedül sem mással :D

Rock koncertre viszont igen, mivel ott tuti nem kell egyedül feszengened, biztos hozzád csapódik pár ember, pár jó ember :) Ott könnyű ismerkedni, de tényleg csak óvatosan!!! Ha szereted a zenéjüket ne tartson vissza az, hogy egyedül mész, akár a végén ha van rá lehetőség elmehet érted valaki a családból és nem kell egyedül hazabaktatnod, de mégis ott voltál :) Milyen koncert amúgy?

2011. nov. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

nyolctól lesz este a koncert,pop-rock koncert,de nem olyan hakniszerű,hanem nagy arénás koncert lesz

20 éves lány vagyok

2011. nov. 26. 15:58
 7/37 A kérdező kommentje:
amúgy 30 euró a belépő,még nem vettem meg,de muszáj lenne megvennem,mert elfogynak a jegyek,üzérektől meg nem vennék,nem magyar zenekarról van szó
2011. nov. 26. 15:59
 8/37 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerult a jegy,csak kivancsisagbol? Ha nem akarod elmondani az eloadot az se baj, bar ha arenas lesz,nem lesztek kevesen. Szoval ketlem,hogy barki rad ismerne a kerdesbol.
2011. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
a zenekar az Elán,nem magyar,hanem olyan cseh-szlovák vonatkozású banda
2011. nov. 26. 16:01
 10/37 anonim ***** válasza:
4%

Nem mennék egyedül, ez ilyen íratlan szabály h ahova szinte kizárólag csoportosan járnak az emberek oda nem jó egyedül menni. A csoportban levők megbámulnak összesúgnak h nézd már ez mit idétlenkedik itt egyedül, de béna.

Vigyél legalább egy embert.

2011. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!