Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek mi volt eddig a legfurab...

Kinek mi volt eddig a legfurabb/legfelemetesebb/leghatborzongatobb alma?

Figyelt kérdés

2016. júl. 11. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok nyomasztó álmom volt életemben.

Egyszer pl., volt, hogy a fejemre húzott zsákkal egy pókokkal teli terembe kellett bemennem, és fejemre estek azok az undorítóságok, de volt már olyan, ahol ölnöm kellett, vagy engem öltek meg, esetleg zuhanni, amit nem szeretek :(

2016. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sorozatosan álmodok hülyeségeket hála istennek. Ma este földönkívüliekről álmodtam... nyomasztott.
2016. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fuhh... nekem ma nagyon hosszú és furcsa álmom volt. Nem emlékszem rá teljesen. Egyszer a gimiben voltam és meg akartak ölni, aztán egy srác elöntött vízzel 😂
2016. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt egy nagyon rossz álmom. Valami hajón voltam, de a hajó rakterében felrobbant valami és ilyen filmszerűen egy hatalmas lángcsóva indult meg a hajó egyik folyosóján, persze pont azon, amin én is voltam több tucat másik emberrel. Aztán futhattam a tűz elől, nehogy elégjek.
2016. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Johet meg, hosszabb is, durvabb is! Nekem ennel rosszabbak is voltak, de kivancsi lennema tieitekre! Mindenkinek ment amugy a zold pacsi.
2016. júl. 11. 14:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül voltam otthon, a konyhában éppen, mikor zajt hallottam a nappaliból, aminek ablaka az utcára néz és bemászott rajta egy rokonom. Először csak a falra vetül árnyékot láttam, hogy egy baltát tart a kezében, amivel felszabdalja a macskámat. Berohantam megállítani, mikor lemerevedtem. A rokon elindult felém a baltájával, én kiabáltam, de mintha rekedt lettem volna egy hang sem jött ki. Felém suhintott, én meg felébredtem.
2016. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Álmomban egyszer megöltem egy hozzátartozómat, akit amúgy nagyon szerettem. Az egészről csak homályos emlékeim voltak, tudtam, hogy nem tudják rám bizonyítani. Mégis végig azon rettegtem, hogy elkapnak, és összeomlik az önképem. Mert az alapján annyira nem voltam gyilkos, hogy még el is tudtam hitetni magammal. Aztán a szekrényből előkerült valamilyen cucca, amit az elkövetés után vettem magamhoz, és abból feketén-fehéren kiderült, hogy bizony én megtettem azt a dolgot.

Szörnyű és nyomasztó volt az egész, ébredés után is még órákig kísértett.

2016. júl. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nekem az volt,hogy 3eve meghalt nagyapám mielott meg meghalt volt kocsija sajnos.. felakasztotta magat ..

Es azt almodtam hogy kint altam a kapunk elott es o meg a lanya es a felesege elmentek a kocsival a hazunk elott es koszontek nekem.. nem tudom,hogy mit jelenthet de ebbol azt sejtem,hogy azert jott vissza hogy elvigye oket? Persze ez csak az en velemenyem. :/

2016. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer azt álmodtam, hogy nővérem kislánya (aki ekkor ilyen 2-3 éves körül lehetett) meghalt, nővérem és a szüleink meg nem akarták elfogadni, hogy halott vagy nem tudom és úgy tettek, mintha még élne. Pl. betették az etető székébe és úgy "etették", meg felvették az ölükbe és igy mászkáltak vele, meg beszéltek hozzá, de közbe már elkezdett rohadni is a teste és nyitva volt a szeme, ami élettelen és üveges volt..És amikor próbáltam elmondani nekik, hogy miért csinálják ezt, miért nem viszik el a kórházba, hogy megvizsgálják, miért halt meg, értetlenül néztek rám és mondták, hogy dehogy is halt meg.

Sirva ébredtem fel.

Meg volt egy másik is, ezt pár napja álmodtam, ebben az volt, hogy szereztem egy jogsit és gondoltam, elviszem a legjobb barátnőimet valahová. És elindultunk és egyszer csak belehajtottam egy tóba és elmerült az egész kocsi. És nekem sikerült kicsatolnom a biztonsági övet és felúsztam a felszinre, de ekkor vettem észre, hogy barátnőmék benn maradtak és elájultak. Szóval gyorsan leúsztam értük és felhúztam őket, de egyikük sem lélegzett és megpróbáltam újraéleszteni is őket, de nem keltek fel.

18l

2016. aug. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: hosszú életű lesz a kislány 😊

Az én álmom: az exem odajött hozzám l,símogatott,majd kèst rántott. Szanaszét kaszabolta a felsőtestemet,én meg nem tudtam szabadulni. Minden egyes újabb szúrás előtt a fejemben volt,hogy ha még most abbahagyja,még megmenthető vagyok. De nem hagyta abba! Már az élettel teljesen összeegyeztethetetlen sérúlést okozott,még akkor is tudatomnál voltam. Álmomban keservesen ordítottam,amire felébredtek az albérlő társaim is. Felébresztettek,de én rögtön visszaaludtam. Reggel mondták,hogy olyan hangom volt,mintha éppen izomból "szeretkezne" velem valaki. Vagy mint amikor a kecskének elvágják a torkát,és sír.

2016. aug. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!