Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mostani generációra is...

A mostani generációra is jellemzőek lesznek majd a mai idős emberek tulajdonságai?

Figyelt kérdés
Az idős emberek,főleg a nénik sztereotipiái erősen élnek,gondolom nem kell magyaráznom mire gondolok. De milyen lesz a mai fiatalság idősen? Mi már teljesen más korszellemben nőttünk fel. Belőlünk is otthon főzögető nénik lesznek,akik lelkesen várják az unokáikat,meg régi időkről mesélő bácsik? :D

2016. júl. 12. 16:56
 1/5 Üres tükör ***** válasza:
Mire mi megoregszunk ez a vilag se lesz olyan, mint amilyen most. Valtozni fog. Es az idosekre jellemzo a konzervativ gondolkodas. Valoszinuleg ez a fiatal generacio is olyan lesz, mint a mostani idos korosztaly. De ahogy most is vannak olyan oregek, akik tudnak haladni a korszellemmel ugy 50 ev mulva is lesz ilyen nyugdijas.
2016. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy leszek különbségek, de nagyvonalakban átvesszük majd az ő szokásaikat (már csak a fizikai állapotunk miatt is). Persze idős és idős között nagy különbségek vannak, így nem általánosítanék.
2016. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
,,Jaaaaaaj, kiscsillag, én a te idődben öt fiúval mentem el egy éjjel!"
2016. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. A mai otthon főzögető idős nénik ötven éve otthon főzögető fiatalasszonyok voltak, huszonöt éves korukra már több gyerekkel.

Szerintem inkább általánosságban vesszük majd át az öreges tulajdonságokat, pl. merevek leszünk, nem értjük majd a jövőbeli fiatalok világát. De ettől még a mai idősek értékrendjét nem fogjuk átvenni, inkább a saját generációnk dolgaihoz fogunk erősen ragaszkodni.

2016. júl. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na igen,változnak az idők ugye... Csak ha belegondolok,nekem édesanyám vagy a nagymamám mindig erkölcsi példa,és azért szerintem még ma is viszonylag sok családban konzervatív értékrend van. De elmegy a kedvem mindentől ha arra gondolok, milyen egy olyan nagymama aki még mindig fiatal srácokat visz fel,qrvásan öltözik stb...
2016. júl. 12. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!