Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi képen...

Mit gondoltok az alábbi képen látható személyről a kép alapján?

Figyelt kérdés

[link]


Milyen lehet a lelkiállapota?

Milyen lehet önbizalom szempontjából?

Szerintetek mi a foglalkozása?

Szerintetek gyakorol bármilyen vallás?


Amikor megpillantjátok, milyennek látjátok, milyen benyomást kelt bennetek?


2012. febr. 2. 13:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az az ember, aki nyugodtnak, és kiegyensúlyozottnak arakra láttatni magát, de közben nagyon el van keseredve.Én ezt látom a szemében, hogy szomorú.De amúgy valamiért nagyon szimpatikus, ki ő?
2012. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Antimod ***** válasza:

Szerintem a lelkiállapota nagyon rossz, próbál valamiből kikeveredni.

Az önbizalma romokban van.

Most tippelgessek a foglalkozására? Bármi lehet.

Szerintem nem vallásos.


Alapjában véve nekem egy mélyről felfelé törekvő embernek tűnik, aki megpróbál gyökeresen változtatni addigi életmódján.


Nem tudom, miért írom ezeket, ez jön le a képről.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Krisnás ?
2012. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Most semmilyen többletinformációt nem akarok adni, mert arra vagyok kíváncsi, hogy teljesen objektívan kinek mi a véleménye. Még megvárok jó néhány választ, és ígérem, hogy egy idő után válaszolok a hozzám intézett kérdésre.

Most nagyon fontos számomra az, hogy objektív (már amennyire az lehet) legyen a válasz.


De követem ezt a témát, és válaszolok, reagálok is majd a kommentekre.

2012. febr. 2. 13:50
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Egy alkoholista állat.
2012. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, az alkoholisták nem így néznek ki.Pontosan tudom, mivel az én szüleim is azok.
2012. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nyugodt , kiegyensúlyozott .Önbizalomból nem szenved hiányt.Foglalkozása , akár orvos is lehetne, de mindenképp diplomás. Vegetáriánusra tippelnék a soványsága miatt , a nyakláncai , karkötői valamilyen buddhista ( , krisnás) vallást sugallnak nekem.
2012. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Első látásra, egy vallási fanatikusnak és idegbetegnek tűnik, de lehet, hogy csak szörnyű élete van, amiből próbál kijönni, de nem talál kiutat, lehet,hogy ezért is vallásos.

A fehér ruha, ami rajta van, az olyan krisnás vagy hasonló.

Nagyon vékony, "tiszta idegnek" gondolom


Kicsit tovább gondolva:


Az is lehet, hogy most már nyugodt, csak egyszerűen meggyűrte az eddigi élete és az hagyott nyomot az arcán.

Lehet, hogy egy nagyon jó lélek. Kíváncsi vagyok mit fogsz írni kedves kérdező

2012. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mindenképp természetközeli, hisz niincs festve a haja, nincs rajta annyi smink, körömlakk..stb. Szóval valószínű természetbarát, állatbarát. Biztos, hogy gyakorol valamilyen vallást. Nem hinném hogy krisnás, vagy buddhista, inkább valami magasabb spirituális lényben hisz. Látszik rajta, hogy sok mindent megélt már, rosszakat is, talán néha megalkuvó is volt, ami miatt zárkózott lett és kevésbé közlékeny. Ettől függetlenül próbál boldog lenni, de még nem érzi magát kiegyensúlyozottnak. Foglalkozását illetően, talán olyan, ahol sok emberekkel kell foglalkozni, de nagyon nem szereti a munkáját, talán ezért nem is boldog.
2012. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Hát kedves kérdező, hacsak ez nem Te magad vagy, akkor nem szabad feltenned képet valakiről a netre, és mások segítségével belemásznod a lelkiállapotába, énképébe, életébe... Első sorban erkölcsi szempontból nem szabad, de ezen kívül törvényileg sem tehetsz közzé fotót másról az engedélye nélkül...


:(

2012. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!