Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a képen látható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a képen látható személyről? Vonzó? :D (link, story lent)

Figyelt kérdés
Nos..egy haverommal szóba kerültek az ázsiaiak(japánok pontosabban :D), a véleményünk nagyon is különbözött, miszerint vonzóak vagy sem. A következő képen egy japán szerepel : [link] véleményeket/megjegyzéseket kérek (jöhet úgy átlag japánokról is :)). Ti mit gondoltok róla?..én sztem tuti utána fordulnék ha egy hozzá hasonló menne el mellettem az utcán XD
2009. júl. 6. 15:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

A legelső kérdés, ami a képet látván megfogalmazódott bennem, hogy az illető fiú vagy lány?

Azóta sem tudtam megfejteni, azt hiszem, ez mindent elárul.


Átlag japánok: szerintem sok lány nagyon szép, és sok fiú vonzó, de közel sem mind:)

2009. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
Fiú, vagy lány?
2009. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Na ez most akkor nő, vagy férfi? :O Csak mert japánoknál simán néznek ki így férfiak is... Választhattál volna valami dekoratívabb, többet mutató képet is
2009. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%
Én is, szerintem minden nemzetnek van szép lánya, meg csúnya is.Szerintem a képen látható lány szép, haja is, arca is, szeme is.
2009. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
81%
Ha lány akkor szép, ha fiú akkor nem mondok semmit, mert nem vagyok meleg.
2009. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, nem én vagyok bolond:)

Első

2009. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
75%

nekem egy kicsit olyan,mintha nem csak a haweroddal beszéltél erről..:P

hnem igazából van is egy ilyen lány a közeledben,aki igencsak tetszik(:


am meg sztem semmi értelme a különböző emberi hovatartozásokat figyelni..számomra lehet akár ázsiai,afrikai...tök mind1:)

am a képen szereplő leányzó igen szép :)


L/18

2009. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez most fiú lenne vagy lány? A mai világban már elég nehéz eldönteni!

Nekem az ázsiaiak nem jönnek be! Olyan egyformák, nincs semmi különleges rajtuk, ami alapján meg lehetne különböztetni őket egymástól! Emelett betegesen soványak és még egy 30 éves nő is úgy néz ki, mint egy 14 éves tini. Alkatilag.

2009. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
50%
Valószinűleg nem véletlenül pont ezt a képet mutattad meg, mert ez a lány tetszik neked, szerintem hajrá, ne foglalkozzhülyeségekkel, startolj rá!
2009. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
63%

nézzétek meg a száját és az orrát...szerintem jellegzetes lány kinézete van..:)

és a tekintete is,ha tévedek akkor bocsi:)

csak egy vélemény:)


18/L *előző*

2009. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!